Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Keď šaty robia ženu - alebo dámske šaty Desigual SS 18

  %26. %01. %2018      Zo sveta módy

Milé ženy, čo si budeme hovoriť, šaty by mali byť neoddeliteľnou súčasťou nášho života, a to nielen preto, že sú pohodlné, ale práve preto, že zo žien robia ženy. Šaty si môže dovoliť každá slečna, dáma i pani, bez rozdielu veku a postavy, záleží vždy len na strihu a správne zvolených farbách. Avšak, aj muži na ženách šaty milujú. Šaty si dokonca veľa príležitostí vyžaduje, napríklad plesy alebo svadby. Málokedy vidíte ženy na svadbe alebo na plese v nohavicovom kostýme. A tak, keď sme si povedali, že šaty k ženám skrátka patria, tak by sme vám chceli predstaviť šaty z novej kolekcie Desigual na jar / leto 2018, ktoré môžete nosiť na rôzne príležitosti, ale tiež len tak.

Desigual v poslednej dobe, a aktuálnu kolekciu nevynímajúc, predstavuje šaty rôznych strihov, ktoré lichotia každej postave, čiže si ich môže dovoliť každá žena. Väčšina je však zvyknutá, že je Desigual farebný a divoký, čo už v poslednej dobe neplatí. Desigual predstavuje totiž ako farebné, tak aj tie umiernené, jednofarebné, decentné kúsky. Takže na svoje si príde skutočne každá.

Dámske šaty Desigual by, milé dámy, vo vašom šatníku rozhodne chýbať nemali, a to hneď z niekoľkých dôvodov:

  1. Materiál - väčšina šiat je vyrábaná z príjemných a kvalitných materiálov
  2. Pohodlie - veľa strihov je maximálne pohodlných
  3. Štýl - ak máte na sebe šaty Desigual, máte osobitý štýl - každý kúsok je totiž originál, rovnako tak ako vy

Samozrejme existuje ešte niekoľko dôvodov, na to si ale už musíte prísť samy! Minimálne môžete začať tým, že sa necháte inšpirovať nasledujúcimi kúskami, a potom si ich na seba oblečiete. A verte neverte, budete nadšené!

dámske šaty Desigual

dámske šaty Desigual

dámske šaty Desigual

dámske šaty Desigual

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?