Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Kancelárska móda trochu inak

  %13. %11. %2013      Zo sveta módy

Ak pracujete v kancelárii, na recepcii alebo na úrade, očakáva sa od Vás istý štýl obliekania. Casual dress code, teda voľnejšie kancelársky štýl nie je nuda. Ukážeme Vám ako na to.

Kancelárske obliekanie neznamená nutne neforemné kostýmy z nepriedušných materiálov. Pokúste sa spolu s nami oživiť Vaše pracovné outfity, ktoré vnesú na pracovisko nový náboj.

Nebojte sa farieb a vzorov. Zvoľte napríklad decentné čierno-zelené šaty Desigual s motívom kvetiny. Doplňte ich o čierne padnúce sáčko, kvalitné čierne lodičky a máte jednoducho šmrncovný kancelársky model!

Oblečenie do kancelárie nemusí byť nudné. Oblečenie do kancelárie nemusí byť nudné.

Čierna puzdrová sukne či elegantné nohavice sú nenahraditeľná kancelárska klasika. Aby ale Váš model nebol fádne, doplňte nohavice alebo sukňu hravým vrškom. Nebojte sa farebného svetríku s čiernym základom alebo zaujímavé košele. Inšpiráciou môžu byť svetre Desigual alebo hravá košele s patchworkom, ktorá skvele osvieži kancelársky look.

Oblečenie do kancelárie nemusí byť nuda. Doplňte čierne nohavice farebným svetríkom Desigual! Oblečenie do kancelárie nemusí byť nuda. Doplňte čierne nohavice farebným svetríkom Desigual.

Potrpíte si na sukne ? Odložte do skrine čiernu klasiku a zamerajte sa na farebné, ale napriek tomu decentné kúsky. Ak zoberiete odvahu a vyrazíte do kancelárie v farebnejšie sukni, pamätajte na tmavšiu základovú farbu, v ktorej by ste mali zvoliť zvyšok oblečenia. Príkladom môžu byť nasledujúce dve farebné sukne s čiernym základom. K nim sa ideálne hodia obyčajný čierny svetrík, ktorý doladí Váš kancelársky look k dokonalosti.

Aj farebné sukne patrí do kancelárie. Aj farebné sukne patrí do kancelárie.

Máte v obľube šaty ? Zvoľte decentné farby a vzory, doplňte ich o čierne pančuchy či sako a budete za hviezdu. Aj zdanlivo pestrofarebné šaty môžu hrať kancelársky prím, keď je zladíte s vhodnými doplnkami.

Nechajte vstúpiť šaty Desigual do Vašej kancelárie - určite zažiarite! Nechajte vstúpiť šaty Desigual do Vašej kancelárie - určite zažiarite!

Cieľom tohto článku je ukázať vám, že aj kancelárska móda nemusí byť úplne nudná. Príkladom môže byť napríklad naše česká najvyššia štátna zástupkyňa, ktorá kúsky Desigual občas výborne kombinuje aj vo svojej naozaj vysoké funkciu.

Prajeme Vám, aby ste aj v kancelárii občas mohla byť trochu different ...

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?