Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Káčer Donald oslavuje 85 rokov

  %24. %08. %2019      Zo sveta módy

Jedna z najpopulárnejších postavičiek Walta Disneyho, Káčer Donald, oslavuje narodeniny!

Má neuveriteľných 85 rokov!

Káčer milujúci šišky a paradoxne aj pečenú husičku bol vymyslený legendou, Waltom Disney, ktorý mal už v tom čase pozitívneho "miláčika" Mickey Mousea. Zatúžil ale po postave, ktorá by mala aj nejakú negatívnu vlastnosť a bola tak trochu rebel. Svoju podobu získal Káčer Donald vďaka kresliarovi Carlovi Barksovi a prvýkrát sa na filmovom plátne objavil 9.6.1934. Na to, aby sa stal celebritou, mu stačilo len 8 minút a jeho obľúbenosť dnes potvrdzuje nielen priazeň drobcov, ba i dospelých, ale predovšetkým hviezda na Hollywoodskom chodníku slávy. 

Káčer Donald oslavuje narodeniny

Na Donaldove narodeniny nezabudla ani značka Desigual a ako darček mu venovala limitovanú kolekciu oblečenia. Oslavujte a vzdajte hold káčerovým narodeninám aj Vy! Noste ho nielen vo svojej mysli, ale aj na sebe!

A pretože aj Káčerova kariéra je akosi beznohavicová,
značka Desigual oblečie len hornú časť vášho tela.

Pohodlné tričká pre mužov aj ženy, mikiny cez hlavu pre pánov v sivej farbej, nedbalo ležérne, pre dámy biela alebo tmavo modrá s falošnou, vykukujúcou, denimovou košeľou... Donald Duck má štýl a vy s ním! Vyberať môžete tu: https://www.different.cz/?query=donald

Donald Duck

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?