Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Kabelky O bag - mánia už zasiahla aj naša krajina

  %30. %07. %2015      Zo sveta módy

Móda je našou vášňou a tak Vám stále prinášame nové a nové tipy na outfity a horúce trendy. Tou dnešnej horúcou novinkou, do ktorej sa celý náš tím Different zamiloval, je značka kabeliek O bag . Pokiaľ Vám názov nič nehovorí, tak ste si ale už určite na ulici všimli nápaditých plastových kabeliek s povrazovými držadlami. Už viete?

O bag kabelka Mangeta
O bag kabelka Mangeta s čiernym povrazom

O bag k nám dorazili z Talianska, kde sa to týmito kabelkami doslova hýri! Sú vyrobené zo špeciálneho kvalitného silikónu, ktorý je ľahký, ohybný, dokonale odolný a tiež vodeodolný. Údržba je teda takmer nulová. A najväčšou vychytávkou je, že si túto kabelku môžete celú zložiť a nakombinovať podľa seba.

O bag telo mentolová

O bag telo mentolová

Kabelka sa skladá z tzv. TELA. Buď klasická väčšiu veľkosť a alebo mini. Na výber je z celej škály farieb a tak si vyberie naozaj každý :)

Držadlo koženkové Obagi
O bag koženkové tyrkysové držadlo

K telu potom patrí DRŽADLA v 2 dĺžkach. Dlhšie alebo kratšie - ideálna k mini O bag. Držadla sú buď provazová vo farbe natural alebo čierne, k oženková v niekoľkých farbách a alebo kožená. Pre fajnšmekrov sú ešte k dostaniu držadlá s prackou, taktiež v niekoľkých farbách. Povrazy O bag sú tak obľúbené, že sa často stáva, že sú nedostupné v celej Európe.

O bag vnútorné plátená taška Floral
O bag vnútorné plátená taška Floral

Poslednou súčasťou kabelky O bag je VNÚTORNÉ plátenú tašku na zips. Opäť variant klasik alebo mini. Na výber je z niekoľkých farieb a vzorov. Tá však nie je do kabelky nutnosťou.

Tak si ideme zložiť tú svoju dokonalú kabelku snov?

O bag mentolová s bielym koženkovým držadlom
O bag mentolová s bielym koženkovým držadlom

Tak čo na nej hovoríte? Zloženie je jednoduché a zvládne to každý. Pre mňa je táto kabelka úplnou revolúciou;)

Tak si zložte svojou podľa svojho gusta na different.cz a buďte štýlové a different :)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?