Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Kabelky na notebook - koniec nevzhľadným brašniam!

  %12. %04. %2018      Zo sveta módy

Notebook je už pre mnohých z nás nepostrádateľnou súčasťou nielen pracovného dňa. Jeho prenášanie ale nebýva jednoduché a nevzhľadné brašne z textilných materiálov pripomínajúce čiernu krabicu, nám ho zrovna nespríjemňujú. Nielen, že pútajú pozornosť na fakt, že máte pri sebe prenosný počítač, čo je ako mucholapka na labky, ale postrádajú hoci len štipku štýlu, krásy aj nápadu.

Doprajme aj svojmu notebooku pekné "odetie" a brašne vymeňme za štýlové tašky, ktoré by ste len málokedy rozoznali od bežných dámskych kabeliek! Jasným must have kúskom je taška značky Desigual, ktorá hýri farbami, hravosťou a originalitou. Napriek tomu, že je designovo nápadná, nebude vaše okolie vedieť, či nesiete tašku na notebook s notebookom, alebo len neprehliadnuteľnú kabelku, ktorú vám treba závidieť.

taška Desigual

Pre romantické duše je ako stvorená kabelka Anekke. Je ideálna pre dievčatá i ženy, študujúce aj pracujúce. Nájdete v nej nielen priestor na notebook, ale aj tablet a ďalších 5 vnútorných vreciek pre prehľadné usporiadanie maličkostí.

taška Anekke

Pokiaľ sa ale radšej držíte čiernej klasiky, nesklameme vás. Eleganciu skĺbenú s praktickosťou ponúka značka Calvin Klein. Čierna koženková taška so zlatým kovaním si získa vaše srdce natoľko, že ju budete chcieť nosiť aj bez notebooku.

taška Calvin Klein

Elegantná, praktická a hlavne designovo prepracovaná je však táto úplne dokonalá taška od od značky Tommy Hilfiger. Hodí sa ku všetkým outfitom, pretože upúta maximálnu pozornosť vášho okolia, a pokiaľ práve nepotrebujete nosiť notebook, môžete ju využiť napríklad na dosky alebo tablet. Tá je skrátka must have!

taška Tommy Hilfiger

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?