Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Kabelky Desigual na e-shope

  %18. %11. %2015      Different TV CZ / SK

Kabelky Desigual sú ako vianočný darček úplnou istotou. Sú originálne, zaujímavé, krásne a luxusné wink Navyše kabelky miluje každá žena :)

Zamilujte si i vy tú svoju kabelku od Desigual a alebo si o ňu napíšte Ježiškovi. Ten váš by rovnako určite rád vedel, čo by sa vám páčilo. Poznáme to. Aj naši Ježíšci sa stále pýtajú wink Vtomto dielu módne internetovej televízie Different TV vám predstavujeme nádhernú limitovanú lesklú kolekciu kabeliek a peňaženiek s názvom Kate.

Farby kabeliek a peňaženiek v tejto limitovanej kolekcii Desigual sú marsala a luxusné čierna. Obe vyzerajú skvele a štýlovo;) Napr. kabelka Desigual Kate Malta v tradičnom kufríkovom tvare. K tejto kabelke náleží odopínateľný popruh, vďaka ktorému ju možno nosiť aj cez rameno ako crossbag.

Tvar väčšie a skvelo vyzerajúci elegantné kabelky Desigual San Francisco je veľmi populárny už z minulej kolekcie. Tahle taška je jasne naším najväčším tromfom. Prečo? Pretože ju jednoducho milujeme smile

Vyberte si aj tú svoju krásnu a originálnu kabelku Desigual a užite si tohtoročné Vianoce;) Budú také, aké si ich urobíte ... a my by sme odporúčali, aby ste si ich urobili krásne wink Buďte different ...

Publikoval: Milan Polák

Páčil sa vám článok?