Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Jesenné šaty culit from Spain - nová kolekcia 2018

  %15. %10. %2018      Zo sveta módy

Už je to tu! Nová kolekcia obľúbenej módnej značky culit from Spain je tu. Jeseň a zimou tras sa, všetky slečny, ženy aj dámy v tejto kolekcii budú doslova žiariť. Aj keď sú pre jesenné obdobie síce typické skôr tmavé, tlmené farby, s culit budete žiariť všetkými farbami a vôbec sa toho nebojte. A pretože, šaty sú základom šatníka snáď každej ženy, rozhodli sme sa dámskym šatám culit from Spain venovať celý článok.

Španielska značka culit from Spain je veľa temperamentný, na to ste si, milé dámy, asi už zvykli. V tejto kolekcii nájdete ale aj menej ujete kúsky. Nutné povedať, že návrhári tejto značky nezabúdajú na aktuálne módne trendy, takže sa nemusíte báť toho, že by ste neboli in. Či už si vyberiete dlhé šaty, midi alebo mini dĺžku, s výstrihom alebo s rolákom, rozhodne u značky culit nesiahnete vedľa.

Čo sa teda strihov týka, sú trendy a máme snáď všetky typy. Čo sa týka materiálov, tak tým tento rok skrátka neodoláte. Maximálne príjemné, ľahké a kvalitné sú všetky kúsky. Niektoré šaty sú ľahké a niektoré silnejšie, záleží kam a kedy ich budete chcieť vytiahnuť. Či už na ples alebo do práce, fantázii sa medze nekladú. Poďme sa teda na tú nádheru pozrieť.

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

Viac inšpirácie nájdete v našom ďalšom diele Different TV !

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?