Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Jarné šaty robia človeka

  %25. %04. %2021      Zo sveta módy

Jarné teploty si žiadajú jarné šaty!

A my ich pre vás máme! Rozkvitnuté ako lúka, hrajúce všetkými farbami dúhy, elegantné, ležérne i romantické. Aké si získajú vašu pozornosť a právo na miesto vo vašom šatníku?

Budú to neprehliadnuteľné "Desigualky" hýriace farbami, tropickými i kvetinovými vzormi, v ktorých budete stredobodom pozornosti? Alebo jemné modely od značky Moodo, ktoré si môžete obliecť na romantickú schôdzku, do práce aj zraz s kamarátkou? Naším tipom sú tiež určite maxi šaty Ichi, v ktorých to aj Vám bude maxi svedčať.

šaty robia človeka

Ste cestovateľský typ, ktorý v čase pandémie smúti po cudzích krajoch a ich krásach? Pre vás má značka Orientique jedinečné šaty s motívmi z Grécka, Portugalska i Španielska. Kúsok sveta teda môžete mať teraz aj pri sebe a na sebe.

Pokiaľ ste ale milovníčkou skôr decentnej elegancie, siahnite určite po talianskom skvoste Rinascimento, skvele sediace strihy a príjemné kvalitné materiály si zamilujete na prvý dotyk.

Ak sa ale nebojíte odviazať, čo vyskúšať šaty Blutsgeschwister? Bavlnené modely z Nemecka sú ako stvorené pre vyčnievanie z davu. Majú super strihy, ktoré sadnú každej postave a motívy, ktorým radosť a veselosť rozhodne nechýbajú. No povedzte sama, kto by vás prehliadol v šatách pokrytých lietajúcimi lastovičkami alebo roztomilými žirafami?

Výber je teda veľký, máme pre vás až 1902 modelov, vyberajte ale rýchlo, nech vám nikto nevyfúkne tie pravé šaty pre vás.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?