Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Jarná zľava 15%

  %22. %03. %2021      Zo sveta módy

S jarou si spájame kvetinové vzory, vzdušné strihy a neprehliadnuteľné farby. Tohtoročná jar je ale iné. Stále nás prekvapujú mrazivé teploty, snehové prehánky a stále sme uzatvorení vo svojich domovoch kvôli existujúcej pandémiu. Čo bude zajtra alebo ďalší deň je neisté, rovnako ako predpoveď počasia.

Isté ale je, že vám stále chceme robiť radosť. A ako inak potešiť milovníkov módy, než zľavou na ich nákup? Máme tu teda pre vás ďalšiu zľavu, a to 15% takmer na čokoľvek!

Radosť si môžete urobiť novinkami z jarných kolekcií, ale aj výpredajovými kúsky. Potom už stačí len zadať do kolónky pre zľavové poukazy kúzelné "EXTRA15" a kliknúť na "podplatiť". Suma sa potom ako mávnutím prútika zníži o príjemných 15% a to vyčarí úsmev na tvári každému nakupujúcemu.

TREND teplákov

Hovoríte si však, že nové módne kúsky nemáte ani šancu vyvetrať a pochváliť sa nimi v súčasnej situácii? Nevešajte hlavu, tohtoročnej jari, ktoré poväčšine z nás trávi doma v kruhu rodinnom, rovnako velí trend teplákovek! Áno počujete dobre! Pocit pohodlia, voľnosti a ľahkosti bytia velí móde nastávajúcich mesiacov.

Príjemné materiály, oversize strihy a decentné designy nájdete u teplákov , mikín, legín aj basic tričiek , v ktorých sa budete cítiť tak skvele. Vytasili sa s nimi svetovej špičky ako značka Calvin Klein , Tommy Hilfiger aj GAP a my ich pre vás všetkých máme.

Podľahnite novému tomuto novému trendu, ktorý nie je len pre doma. V takých teplákoch môžete vyraziť s istotou i von, pretože nielen, že vám v nej bude dobre, navyše vám to v nej sekne. Verte, že si ich obľúbite natoľko, že ich nebudete chcieť opustiť. Ktorá sa páči Vám?

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?