Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Jar na Differente

  %03. %03. %2022      Zo sveta módy

Vládu preberá jar! Príroda sa prebúdza a prebúdza tým aj našu dobrú náladu a chuť nakupovať jarné novinky.
Čo nás tento rok čaká za trendy v móde, aké farby budeme nosiť a ktorý kúsok by nám nemal chýbať v šatníku?

Udržateľnosť a láska k prírode

Udržateľnosť v móde a stále častejšie využívanie prírodných či recyklovaných materiálov sa stalo veľkým trendom, ktorý trvá. Módny priemysel sa zameriava viac na ekologickejšiu a zodpovednejšiu výrobu a recyklované materiály si našli svoje miesto pri mnohých svetových značkách.

V čom sa skrýva obľúbenosť prírodných materiálov? V ich kvalite, príjemnosti aj vyššej odolnosti, oproti syntetickým materiálom. Pozrite sa na pestrofarebné šaty značky Blutsgeschwister , na slušivé modely SKFK alebo krásne šaty Orientique , inšpirované krásnymi miestami pre nielen letnú dovolenku. Všetky tieto značky sa pýšia škatuľkou udržateľnosti a ohľaduplnosti k prírode.

Veri Pery

Na scénu prichádza Veri Pery . Farba symbolizujúca zmenu, zvedavosť, nové vízie a sebavedomie. Fialový odtieň pristane každej žene, a bude vyzerať skvele na topoch, šatách, sukniach aj doplnkoch. Rozhodne teda nie je radno tento rok túto farbu vo svojej módnej výbave vynechať.

Poobzerať sa môžete po novinkách značky Moodo , kde sa to fialovými odtieňmi len tak hemží, Veri Pery zaradila do svojich kolekcií aj obľúbená značka Vuch alebo Desigual .

Rozkvitnete jedine s kvetinovými motívmi

Kvetinové motívy na jar neodmysliteľne patria. Šaty, tričká, mikiny aj jarné bundy sú ako rozkvitnutá lúka a tak aj vy budete ako kvietok v dave. Kombinovať také kúsky môžete s pastelovými odtieňmi aj kontrastujúcimi doplnkami, napríklad koženkovými bundami alebo nesmrteľným denimom.

Nezabudnite, že k novému jarnému outfitu nesmie chýbať ani trendy doplnok v podobe kabelky alebo batohu. Vojvodí im elegantný zlatý odtieň a nežná púdrovo ružová. A v čom prejsť jar pohodlnejšie, než v teniskách, ktoré aj túto jar vyradili zo scény podpätky? Vkĺznite do nadčasových Conversek alebo dych berúcich Calvin Klein slip on . Každý krok potom bude sprevádzať aj váš úsmev.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?