Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Jar je tu, topánky TOMS opäť rozdávajú radosť.

  %23. %02. %2016      Zo sveta módy

Štýl a originalita už dávno nie sú jediným ukazovateľom módneho sveta. Medzi myšlienky, ktoré sú často sebecké, sa konečne zamiešal aj zmysel pre pomoc. Značka topánok Toms robí dlhé kroky k krajšiemu svetu a to za pomoci báječné myšlienky, kde sa snúbi štýlové topánky a charitatívnu pomoc. Takým topánkam iste neodoláte ani vy;) Poďte sa s nami pozrieť na novú kolekciu "tomsek".

Topánky Toms robia svet lepší

Topánky Toms sú zaradené do charitatívnej pomoci, ktorú poznáme pod názvom "One For One". Už názov "jeden za jeden" značí, že "kšeft" to bude vskutku dobrosrdečný. Vďaka predaným párom topánok Toms má totiž niekoľko detí po celom svete svoje topánky. Môžu sa tak vydať ústrety školskej dochádzke a lepšiemu životu. Svet bude zase o niečo málo krajšie. A to sa predsa oplatí. Svoje Tomsy budete nosiť s neprekonateľným pocitom, že niekde po svete chodí dieťa s novým párom topánok len vďaka vám.

Keď sa ale pokúsime na chvíľu zabudnúť na to, že majú topánky Toms ušľachtilú myšlienku zachrániť nohy nás všetkých;), zaujme nás neopozeraný dizajn každého páru. Ich štýly, farby a motív y vás zaujmú a veríme, že nejedny zasiahnu vaše srdce. Poďme sa ale bližšie pozrieť, aké topánky pripravila jarnej a letnej kolekcie tohto roku.

Čo by to bolo za dámsku sekciu obuvi, keby sme nenašli topánky na podpätku . Štýlové topánky v natural farbe so striebornými niťami nenápadne prešitými každým kúskom topánky sú na korkovom kline, ktorý perfektne ladí s dizajnom celku. Takéto topánky sa budú dozaista hodiť do jarných dní.

Topánky Toms na podpätku

Úplnou klasikou sú páry topánok v štýle Slip On, teda "nazúvaky" v niekoľkých rôznych variantoch. Topánkam Toms nechýba guma na priehlavku pre jednoduchšie a pohodlnejšie zaobchádzanie, vďaka ktorému sa budú vaše nohy cítiť ako v bavlnke. V novej kolekcii nájdete jemné, béžovej farby, ale aj vzorované, džínsové alebo napríklad s motívom malých kvietkov.

Topánky Toms kvetované

V novej kolekcii značky Toms sa nezabúda ani na mužov, preto si môžete byť istí, že aj pre pánov máme zaujímavé kúsky, v ktorých sa budú aj oni cítiť skvele. Slip On už dávno patrí k módnym trendom posledných sezón, a tak by nemali chýbať ani v tom pánskom botníku . Božské sú napríklad tie červené, ktoré zvýraznia zmysel pre dobrú vec a štýl.

pánske topánky Toms

Detské páry topánok sú v ponuke samozrejme tiež, preto môžete vybrať štýlový pár topánok aj pre vašej najmenšie lásku.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?