Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako zladiť pestrofarebné kúsky Desigual?

  %04. %01. %2018      Ako sa obliecť

Dobrý deň,

milujem značku Desigual a neustále na vašom eshope nakupujem. Akonáhle sa objaví niečo nové, ako napríklad nová kolekcia, nemôžem sa udržať a kúpim si nejaký pekný kúsok do zbierky. Mám naozaj veľa vecí od tejto značky, a pretože ma stále baví a nechcem sa ich zbavovať, napadlo ma, že vás požiadam o radu, ako ich môžem nosiť a kombinovať dohromady? Aby som nevyzerala ako strašiak do kapusty.


Milena Čierna

odpoveď

Milá Milena,

veľmi nás teší, že patríte rovnako tak ako my, medzi milovníčky značky Desigual a ešte viac nás teší, že nakupujete u nás. A ani sa veľmi nečudujeme, pretože sa snažíme byť Different, a tak novú kolekciu púšťame do sveta online vždy ako prví. A tiež sa držíme toho, aby sme vyberali vždy také kúsky, ktoré sa k sebe designovo hodia. Kombinovať teda možno ako designové sety z jednej kolekcie, tak aj rôzne kúsky naprieč rôznymi kolekciami.

Záleží vždy na farbe. Navyše divočina a farby sa nosia. Voľte teda vždy takú kombináciu, aby sa farby a motívy nebili. Ak napríklad zvolíte tričko, sveter a kabelku s rôznymi zvieracími motívmi, vôbec nevadí, že na jednom kúsku bude zebra a na druhom leopard. Dúfam, že rozumiete. Ako inšpirácia Vám môžu poslúžiť napríklad naše videá s Tipmi na outfit, kde pravidelne veci kombinujeme, či už v duchu jednej značky alebo volíme outfity naprieč všetkými značkami, ktoré na www.differenta.sk máme.

Pekný deň, Nikol z www.differenta.sk