Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako obliekať postavu typu presýpacích hodín?

  %21. %02. %2018      Ako sa obliecť

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala, ako obliekať môj typ postavy. Ramená mám rovnako široké ako zadok, prsia veľké a v páse som štíhla. Moje rozmery sú bohužiaľ väčšie, než by som si priala a popravde často neviem, čo si mám obliecť, aby som si zbytočne nepridávala kilá. Môžete mi prosím poradiť?


Betka Holá

odpoveď

Milá Betka,

aj napriek tomu, že nemáte dokonalé modelkovské miery 90-60-90, ste šťastná žena. Máte úplne ideálnu ženskú postavu, ktorej sa hovorí ,,presýpacie hodiny". Máte teda jednu obrovskú výhodu, môžete si dovoliť nosiť takmer čokoľvek. Dôležité však je, aby ste zvýraznili svoje ženské krivky. Voľte teda také oblečenie, ktoré nebude prehnane upnuté, ale ani zbytočne voľné. Vyvarujte sa bokovým nohaviciam, ktoré vám budú zbytočne pridávať na kilách a vytvoria neestetické záhyby, ktoré vám taktiež nebudú lichotiť.

Ideálne pre vás budú zavinovacie efekty s previazaním v páse, diorovský štýl alebo štýl alá 70. roky, zvaný "New look". Christian Dior sa vždy sústredil predovšetkým na ženskosť a presne tú zachovajte. Rozhodne do svojho šatníka zaraďte vypasované kúsky - saká, sukňu so zvýrazneným pásom, nohavice s vyšším sedom alebo puzdrové šaty. Topánky môžete nosiť športové alebo elegantnejšie, podľa vašej chuti. Či už zvolíte tenisky Converse alebo topánky na podpätku, nešliapnete vedľa.

dámske šaty Desigual

Pekný deň, za www.differenta.sk Nikol.