Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Módna Poradňa

Ako nosiť džínsovú bundu?

  %23. %01. %2018      Ako sa obliecť

Dobrý deň,

mám krátku riflovú bundičku na jar a k nej nosím čierne klasické nohavice alebo šaty jednofarebné a potrebovala by som vedieť, aké topánky sa k tomu hodia... či trebárs béžové (nude) lodičky? Alebo napríklad akú farbu balerínok a hodia sa balerínky? Ďakujem


Jana Ružičková

odpoveď

Milá Jana,

vezmeme to pekne poporiadku. Tak všeobecne riflová bunda má jednu veľkú výhodu, je to fenomén, ktorý sa hodí ku všetkému. Ku športovému, ale aj k elegantnému štýlu. V poslednej dobe sa dokonca nosia ,,džínsky" k džínsom, hoci má každý kúsok iný odtieň. Vôbec to teda nevadí, naopak.

Čo sa topánok týka, zladiť s džínsovou bundičkou môžete tiež akékoľvek, či už to budú štýlové tenisky Converse alebo napríklad plastové balerínky Melissa, ale aj iné značky, rozhodne nešliapnete vedľa. Samozrejme môžete zvoliť aj lesklé alebo matné topánky na podpätku. Ak zladíte farbu topánok napríklad s kabelkou alebo s tričkom a nohavicami, tak to nikdy nebude vyzerať zle.

Nebojte sa farby kombinovať a inšpirujte sa napríklad značkou Desigual, ktorá farby nosiť naozaj vie. Nebojte sa kombinovať ani značky a tiež štýly. Veľkým hitom už minuloročnej sezóny bola kombinácia elegantnejších šiat s teniskami Converse. Fantázii sa v móde skrátka medze nekladú a je naozaj veľmi dôležité, aby ste sa v tom cítila dobre.

 

Pekný deň, za www.differenta.sk Nikol.