Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Taliansky štýl vám pristane!

  %11. %12. %2017      Zo sveta módy

Bella Italia! Na našom eshope sa okrem španielskeho temperamentu objavuje aj taliansky šarm, a to v čím ďalej tým väčšej podobe. Naskladnili sme pre vás niekoľko nových značiek, ktoré sme vám doviezli až z Talianska. A pretože talianska móda je krásna, vkusná a originálna, veríme, že sa do nej zamilujete rovnako tak rýchlo, ako my. A pretože máme veľa zaujímavých talianskych značiek, rozhodli sme sa, že ich všetky dáme dokopy a predstavíme vám jednu po druhej v tomto článku.

Určite ste zvyknutí na Lidlovské týždne a trebárs ten taliansky patrí k vašim obľúbeným. Poďte si s nami užiť taliansky different týždeň na plno! A nielen týždeň, ale napríklad aj rok ;) Najnovšou a najhorúcejšou značkou na našom eshope je značka Rinascimento. Od tejto značky si môžete vybrať outfit ako na bežné nosenie, tak napríklad aj na ples.

Rinascimento

Ďalšia je trebárs štýlová Fornarina a jej trendy (nielen) topánky, ktoré si zamilujete po prvom obutí. Značka predstavuje rôzne štýly, od športových po elegantné. Bikery, klinky alebo klasické členkové či elegantné podpätky. Topánky sú extravagantné, rovnako tak ako oblečenie, čo je pre značku Fornarina typické.

Fornarina

Nežná a očarujúca Deha v športovom duchu. Taká je táto ďalšia štýlová značka z Talianska. Návrhári sa nechali inšpirovať talianskymi tanečnicami, a tak Deha predstavuje kúsky elegantné, športové, extravagantné, luxusné, kvalitné, príjemné a hlavne maximálne pohodlné. Niektoré strihy sú naozaj zaujímavé, niektoré decentné, a napriek tomu si ich môže dovoliť každá dáma bez ohľadu na postavu alebo na vek.

Deha

A príjemné šperky Ops! Objects, ktoré doladia outfit k dokonalosti, sú čerešničkou na torte. Táto talianska značka predstavuje šperky, ktoré vás budú baviť nosiť ku všetkým outfitom. Preslávila sa originálnymi plastovými kúskami a teraz ponúka široké spektrum rôznych materiálov. Napríklad kúsky z galvanizovanej ocele v rôznych farbách aj s kamienkami Swarovski.

Ops! Objects

Toto bola len ochutnávka, máme pre vás ale aj ďalšie talianske značky, ktorou je trebárs vaša obľúbená O bag, plastové kabelky so zmyslom pre detail, ktoré si môžete zostaviť podľa vašej fantázie. Talianske značky udávajú trendy a jednoducho majú štýl. Poďme spoločne pustiť taliansky vánok do šatníkov!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?