Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

INKKAS - topánky s budúcnosťou

  %30. %12. %2015      Zo sveta módy

Bojujeme za lepšie, radostnejší a farebnejšie svet. Preto nie je divu, že na palubu menom Different sa nalodila aj značka INKKAS . Poďme sa pozrieť, čím je táto značka originálny a ako veľmi sa spoločnosť podieľa na záchrane prírody. Topánky INKKAS totiž nie sú len kvalitné, originálne a štýlové. Sú predovšetkým tiež prospešné.

Obuv INKKAS pochádza z Peru, kde sa v roku 2012 zrodil nápad, ako priblížiť svetovému trhu niečo tak božského, ako sú práve motívy Južnej Ameriky. Materiály sú ručne utkané z látok pochádzajúcich práve odtiaľ.

Pozrime sa ale na obuv z blízka. Na prvý pohľad totiž rozpoznáte pohodlie plátených topánok pripomínajúce tvarom známej conversky . Plátené topánky INKKAS sú však originálne práve svojimi juhoamerickými vzory látok, ktoré skrátka vo Vašom botníku stopercentne chýba.

Mimo toho, že sú topánky INKKAS tak čarovné a štýlové, sú ešte ku všetkému prospešné svetu. 10% z príjmu spoločnosti INKKAS totiž darujú nadáciám Amazon Watch a Trees for the Future. Tieto nadácie sa potom starajú o záchranu Amazonského pralesa a ochranu pôvodných obyvateľov tamojších pralesov a okolie. Za každý predaný pár týchto štýlových topánok bude zasadený jeden strom. A to je predsa skvelý obchod, nie? :)

Veríme, že si topánky INKKAS zamilujete rovnako, ako sa to stalo nám. :)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?