Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Hviezdne Culito from Spain! Kolekcia jeseň/zima 2019 je tu

  %05. %09. %2019      Zo sveta módy

Rovnako ako na hollywoodsky chodník slávy sa aj na náš eshop dostali celebrity, ktoré poznajú a milujú ľudia po celom svete. Značka Culito from Spain pomenovala modely kolekcie jeseň/zima 2019 po slávnych speváčkach, ktoré rovnako ako práve šaty, tričká alebo mikiny tejto značky oslňujú krásou, originalitou a zmyselnosťou. Chcete sa cítiť ako hviezda vychádzajúca na pódium, žnúca obdivné pohľady a lichotivý potlesk? Potom vyjdite v šatách Culito from Spain a svet vám bude ležať pri nohách.

stars

Vyskúšajte napríklad šaty pomenované po britskej kráske s hlasom ako zvon - Adele. Charizmatické, osobité a skvele vyzerajúce, rovnako ako ona. Takéto šaty Culito sadnú každej postave a pristanú blondínkam, brunetkám aj ryšavkám. Sú voľnejšieho strihu a ich zaujímavosťou sú lemy trblietajúce sa ako ocenenie Zlatý glóbus alebo Oscar.

šaty culit from Spain

Nerebelské šaty s menom rebelky. Amy Winehouse sa môže zdať niektorým z nás tak trochu problémová, šaty pomenované po nej ale problémové rozhodne nie sú. Ich strih vám sadne ako druhá koža, farebná kombinácia je decentná, napriek tomu nápaditá a efektívny prestrih je len pomyselnou čerešničkou na tomto módnom zákusku. V takomto modeli si nikde hanbu určite neurobíte.

šaty culit

Obliecť si môžete tiež šatičky nesúce meno horúcej JLo, ikonickej Madonny, španielskje Evy Amaral alebo predstaviteľky bieleho soulu Janis Joplin. Speváčky okúzľujú fanúšikov svojím talentom, hlasom aj kúzlom osobnosti. Oblečenie Culito from Spain vás aj vaše okolie očarí nádhernými strihmi, atypickými farebnými kombináciami a neprehliadnuteľnými detailmi.

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?