Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Hviezda vo vašom šatníku - dámske oblečenie Converse!

  %16. %04. %2018      Zo sveta módy

Ulicami kráča hviezda.
Žiari, púta pozornosť.
Každý ju pozná a kde kto by ju chcel mať...
Áno, reč je o hviezde, ktorá sa skvie v logu značky Converse.

To, že by značka Converse nemala chýbať vo vašej skrinke s topánkami, je už viac než známe. Tentokrát sa ale derie aj do vášho šatníka... tak sa nebráňte, akonáhle príde, už sa jej nebudete chcieť pustiť.

Vašej pozornosti určite neuniknú dámske mikiny Converse, ktoré disponujú bezkonkurenčnou pohodlnosťou aj krásnym designom. Či už zvolíte športovú "klokanku" v žensky pôsobiacej farebnej kombinácii alebo trendy dlhší strih, vďaka ktorému môžete nosiť mikinu aj ako športové šaty, vždy budete stredom pozornosti.

mikina Converse

Dobre padnúce tričko, ktoré si môžete obliecť kamkoľvek, kedykoľvek a k čomukoľvek? Také je Converse tričko v akejkoľvek farebnej kombinácii, stačí si len vybrať tú svoju a vyraziť za dobrodružstvom všedných aj nevšedných dní.

triko Converse

Majte v hlave! K outfitu je potreba zladiť aj doplnky a kde začať skôr, než pri hlave? Štýlové šiltovky Converse sa nenosia už len k športovým outfitom či aktivitám. Vziať si ich môžete aj na letný festival alebo na prechádzku mestom, k džínsom, ale aj k vhodne zvoleným šatám.

šiltovka Converse

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?