Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Hunter - nadčasové čižmy

  %23. %11. %2015      Zo sveta módy

Je všeobecne známe, že gumáky už dávno nepatrí len do lesa, sú obrovským módnym trendom a málokomu chýba v botníku. Ak potrebujete pohodlné, kvalitné, ale tiež originálne obutie do sychravého počasia na víkendový výlet alebo len tak do mesta, rozhodne si kúpte čižmy od značky Hunter.

Zdroj: https://www.invogue.cz/

Anglická značka Hunter vznikla pôvodne pre jednoduchšie chôdzu v škótskom teréne. Gumáky Hunter sú koncipované tak, aby zákazníkovi zaručili vysokú kvalitu, pohodlie a prepracovanosť každého modelu. Tradíciu, ktorá je v tejto chvíli viac ako 150 rokov, si spoločnosť Hunter dokázala vydobyť svoje miesto na trhu, a tak o zákazníkov z celého sveta nie je núdza. O kvalite čižiem tejto značky vypovedá tiež fakt, že od roku 1986 si je obúva dokonca aj britská kráľovná. A taký argument Vám stopercentne dokáže, že vo vašom botníku by rozhodne chýbať nemali.

Zdroj: different.cz

Čižmy sú vyrobené z prírodného kaučuku a ich povrch je pre každý model iný. Pre víkendové prechádzky sú vhodné skôr čierne klasické čižmy. A môžete teda vyberať hneď z niekoľkých kombinácií. Lesklé, matné, s prackou, s potlačou alebo v kombinácii s inou farbou. Spoločnosť Hunter skutočne myslia na vaše sny a potreby, a preto si dokáže každý jednoducho vybrať. Do mesta sú pripravené aj extravagantnejšie modely. Môžete si vybrať v širokej škále možností, vo veľkom množstve farieb, odleskov i motívov. Na každom modeli potom nájdete v prednej časti gumáky štítok "HUNTER".

Zdroj: different.cz

Nebojte sa byť originálna, obujte si gumáky od značky Hunter a v pokoji vyrazte do mesta. Nápadité a prepracované čižmy vám zaistí nielen komfortné službu, ale budú vám tiež pristanú a navyše urobia dojem. Nezabudnite si ich zabaliť aj do prírody alebo na chate, nech máte pekný a praktický kúsok. Čižmy sú totiž jednoducho udržiavateľné. Rôzne modely môžete objednávať na www.different.cz

Zdroj: different.cz

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?