Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Homedecor - urobte zo svojho bývania domov

  %22. %06. %2018      Zo sveta módy

Different nie je len módny eshop s oblečením, kabelkami a topánkami, ale tiež eshop so štýlovými bytovými doplnkami. Nielen, že sa radi pekne obliekame a snažíme sa oživiť nudné módne ulice, radi aj štýlovo bývame a záleží nám na tom, aby sa pekne a štýlovo bývalo tiež vám, a tak našu sekciu s bytovými doplnkami neustále rozširujeme o designové kúsky.

Okrem štýlových bytových doplnkov do kúpeľní, spální a obývačiek od značky Desigual a voňavých sviečok Yankee Candle, sme pre vás práve naskladnili zaujímavé kúsky, ktoré oživia váš interiér. A čo si pod tým môžete predstaviť? Štýlové svietniky, originálne sochy, nadčasové hodiny, krásne podnosy a iné dôležité detaily, ktoré z vášho bývania urobia domov. Každý, kto k vám príde, bude blednúť závisťou a bude sa vás pýtať, kde ste taký unikátny kúsok zohnali a vy budete hrdo tvrdiť, že im to neprezradíte, pretože ste Different.

Ako na štýlový domov? Ak nemáte radi nudné interiéry, ale nechcete ich prekombinovať, môžete sa poradiť s bytovým architektom. Alebo sa môžete riadiť jednoduchým postupom. Keď si budujete nový domov, alebo renovujete ten starý, začnite základnou synchronizáciou farieb. Vymaľujte čisto bielo, sivo alebo napríklad béžovo, voľte nábytok v rovnakých alebo aspoň v podobných tónoch, a potom už len laďte doplnky. Farby a doplnky môžete neustále striedať, meniť, premiestňovať, dokupovať, atď. Dôležité je, aby ste sa cítili ako doma.

Okrem kovových sôch a svietnikov, ktoré k sebe mimochodom dokonale ladia, si môžete na policu vystaviť trebárs hodiny v designe budíka. Na našom eshope okrem týchto hodín v čiernej farbe, nájdete aj hodiny v bielej, stojacej, ale aj nástennej podobe, v štýle Provance, alebo pestrofarebné.

Veľkú službu vám preukážu štýlové tácky. Ozdobia nielen váš kuchynský stôl, ale aj ten konferenčný, alebo stôl na záhrade. Využívať ich môžete na bežné použitie, na jedlo, pitie, ale aj ako dekoráciu v obývacej izbe, keď na tácku rozostavíte kvetináče s krásnymi kvetmi. Skrátka fantázii sa medze nekladú. Okrem okrúhlych tácok na našom eshope nájdete set tácok hranatých. To preto, aby ste mali zase z čoho vyberať. Obe prevedenia v krásnom, nadčasovom dekóre.

Ak máte chuť na poriadny úlet, potom by vám doma nemali chýbať tieto dve roztomilé sochy. Či už budete vybavovať detskú izbu, spálňu alebo obývačku, svoje miesto si u vás doma stopercentne nájdu. Sochy sú opäť kovové, farebné, veselé, skrátka vtipné a vždy, keď vám na ne padne zrak, vsadíme sa, že vám vyčaria úsmev na tvári.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?