Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Happy Socks - veselé ponožky, vďaka ktorým budete stále happy

  %23. %02. %2016      Zo sveta módy

Happy Socks je snová značka, ktorá je na trhu celkom krátku dobu, zato ale baví už milióny nadšencov. Spoločnosť Happy Socks totiž vyrába štýlové, farebné a celkom dosť uletené ponožky, ktoré rozjasnia akýkoľvek outfit aj váš všedný deň. Zabudnite na biele, čierne a nenápadné členkové ponožky. Vystavte svoje chodidlá svetu. Happy Socks si vyberie každý. Spoločnosť vyrába nielen ponožky, ale aj trenírky, boxerky a nohavičky. Vyberú si dámy, páni a dokonca aj tí najmenší.

Happy Socks. Zdroj: https://www.slamonlineph.com/

Musíte uznať, že tvorcovia značky mali naozaj originálny nápad, ktorý uzrel svetlo sveta na jar v roku 2008. Dvaja priatelia mali víziu šíriť šťastie, a to prostredníctvom každodenných nevyhnutností Spojili preto farebný design, pohodlnosť a kvalitu, a tak vznikli pre nás práve tak nevyhnutné ponožky. Dnes sú tieto farebné krásky predávané vo viac ako 70 krajinách sveta.

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Ako už bolo povedané, vybrať si môže úplne každý. Nebojte sa experimentovať s farbami a extravagantnými vzormi, akonáhle vám počas dňa spadne pohľad na vaše nôžky, stavte sa, že sa zakaždým minimálne usmejete. A nad vašimi potomkami sa budete rozplývať, akí roztomilí a štýloví vo farebných ponožkách budú. Dokonca si môžete zaobstarať rodinný design, môžete totiž nosiť rovnaké kúsky celá rodinka.

Pre maminku

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Pre ocka

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

 

Pre zlatíčko

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Veľmi populárnymi sa ponožky stali vďaka novému pánskemu štýlu ,,Smart and Casual"- Formálny, ale pohodlný. Tento štýl si zamilovali páni, ktorí neznášajú nudu.

Happy Socks v štýle Smart and Casual.

Značka Happy Socks ponúka takmer nekonečné množstvo rôznych modelov a vzorov, s použitím širokého spektra farebných kombinácií a originálnych designov. Výrobcovia však neostávajú iba pri ponožkách, ale ponúkajú aj dámsku a pánsku spodnú bielizeň.

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Inšpirujte sa novou kolekciou značky Happy Socks na www.differenta.sk a buďte different a hlavne happy.  

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?