-15 % Zľava s kódom EXTRA15Končí o 0 hodín 31 minút
Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Happy Socks - veselé ponožky, vďaka ktorým budete stále happy

  23. 02. 2016      Zo sveta módy

Happy Socks je snová značka, ktorá je na trhu celkom krátku dobu, zato ale baví už milióny nadšencov. Spoločnosť Happy Socks totiž vyrába štýlové, farebné a celkom dosť uletené ponožky, ktoré rozjasnia akýkoľvek outfit aj váš všedný deň. Zabudnite na biele, čierne a nenápadné členkové ponožky. Vystavte svoje chodidlá svetu. Happy Socks si vyberie každý. Spoločnosť vyrába nielen ponožky, ale aj trenírky, boxerky a nohavičky. Vyberú si dámy, páni a dokonca aj tí najmenší.

Happy Socks. Zdroj: https://www.slamonlineph.com/

Musíte uznať, že tvorcovia značky mali naozaj originálny nápad, ktorý uzrel svetlo sveta na jar v roku 2008. Dvaja priatelia mali víziu šíriť šťastie, a to prostredníctvom každodenných nevyhnutností Spojili preto farebný design, pohodlnosť a kvalitu, a tak vznikli pre nás práve tak nevyhnutné ponožky. Dnes sú tieto farebné krásky predávané vo viac ako 70 krajinách sveta.

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Ako už bolo povedané, vybrať si môže úplne každý. Nebojte sa experimentovať s farbami a extravagantnými vzormi, akonáhle vám počas dňa spadne pohľad na vaše nôžky, stavte sa, že sa zakaždým minimálne usmejete. A nad vašimi potomkami sa budete rozplývať, akí roztomilí a štýloví vo farebných ponožkách budú. Dokonca si môžete zaobstarať rodinný design, môžete totiž nosiť rovnaké kúsky celá rodinka.

Pre maminku

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Pre ocka

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

 

Pre zlatíčko

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Veľmi populárnymi sa ponožky stali vďaka novému pánskemu štýlu ,,Smart and Casual"- Formálny, ale pohodlný. Tento štýl si zamilovali páni, ktorí neznášajú nudu.

Happy Socks v štýle Smart and Casual.

Značka Happy Socks ponúka takmer nekonečné množstvo rôznych modelov a vzorov, s použitím širokého spektra farebných kombinácií a originálnych designov. Výrobcovia však neostávajú iba pri ponožkách, ale ponúkajú aj dámsku a pánsku spodnú bielizeň.

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Happy Socks. Zdroj: Different.cz

Inšpirujte sa novou kolekciou značky Happy Socks na www.differenta.sk a buďte different a hlavne happy.  

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?