Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Happy Socks - veselé ponožky na nôžky

  %06. %12. %2017      Zo sveta módy

Už máte svoju vlastnú zbierku Happy Socks? Že nie? To snáď nemyslíte vážne! Tak poďme nejaké pozbierať! Vykašlite sa na Pokémonov, táto hra je už za zenitom, poďme spoločne vymyslieť niečo iné. Čo tak, keby sme začali zbierať veselé a hravé ponožky Happy Socks? Urobíme tak niečo pre seba aj pre svoje okolie. My budeme mať nohy v teplom štýle a ostatní budú mať radosť, že nás budú mať čím obdarovať pod stromčekom!

Happy Socks


Pretože Vianoce sa blížia a darovať ponožky je klasika, ale v našom prípade budeme mať skutočne veľkú radosť. Happy Socks je totiž módna značka, založená vtipným párom kamarátov, ktorí sa rozhodli šíriť šťastie po celom svete. Chceli šťastie vniesť do našich každodenností, a tak vymysleli ponožky, ktoré bežne nosíme, a ktoré nám zaručene vykúzlia úsmev na tvári. A to sa im podarilo.

Koniec nudným sivým, čiernym a bielym ponožkám, za ktoré sa hanbíme. Vitajte krikľavé, farebné a neočakávané motívy na ponožkách, ktoré hrdo ukazujeme! Štýl farebných ponožiek si obľúbili najmä muži k štýlu Smart&Casual. Stavíme sa, že ste si určite všimli pohľadného sympaťáka v obleku, ktorému vykukujú farebné ponožky z naleštených mokasín. Aký to vo vás vyvolalo pocit? Usmiali ste sa? V duchu? Na neho? A to je cieľom tejto značky.

Keďže ide doba neustále dopredu, ide s ňou ruka v ruke aj táto značka. A tak návrhári vymýšľajú neustále nové a nové kúsky, ktoré budú ľuďom nielen robiť radosť, ale aj prakticky slúžiť. Ako napríklad tohtoročná kolekcia jeseň / zima 2017, ktorá prichádza s klasickými vyššími strihmi, ale tiež s ponožkami pod členky, vhodnými napríklad do balerínok alebo nízkych tenisiek Converse.

Happy Socks

Mysleli ale aj na športovcov, a tak predstavujú kolekciu ponožiek Athletic, ktoré sú špeciálne vyrobené tak, že tlmia nárazy, fixujú členok a podporujú klenbu. Sú vyššie a vybrať si môžete z nepreberného množstva rôznych farieb a motívov.

Happy Socks

Ďalšou vychytávkou u značky Happy Socks je, že môžete zladiť celú rodinu, od tých najmenších, po tých najväčších. A to ako designovo, tak aj farebne a hlavne hravo. A ako čerešnička na torte sú pre nás sety ponožiek v darčekových krabičkách. Pre pánov aj pre dámy v rôznych designoch. Najviac nás bavia krabičky hracie, ktoré po otvorení hrajú známu melódiu ,,Happy Birthday" alebo napríklad ,,Jingle Bells". Čo je proste dokonalý tip na darček, no uznajte sami.

Happy Socks

Viac o ponožkách Happy Socks sa dozviete v našom videu na

Different TV !

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?