Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Happy Socks alebo farebné ponožky

  %05. %11. %2014      Zo sveta módy

Nová značka, ktorá Vás bude jednoducho baviť. Reč je o značke farebných ponožiek Happy Socks, ktorá vyrába krásne, vtipné, farebné, uletené ponožky :)

happy-socks-ponozky-barevne

Farebné ponožky Happy Socks

Tento nápad sa zrodil tvorcom na jar v roku 2008. Dvaja priatelia mali víziu- zastihnúť šťastie pomocou každodenných nevyhnutností prevedných do farebného designu s pevným štandardom maximálnej kvality, spracovania a tvorivosti. A to boli práve nevyhnutné ponožky :) A túto víziu previedol tím tvorcov ponožiek Happy Socks k dokonalosti. Dnes sú tieto farebné ponožky predávané vo viac ako 70 krajinách na všetkých kontinentoch. Happy Socks ponúka takmer nekonečné množstvo rôznych modelov a vzorov, s použitím širokého spektra farebných kombinácií a originálnych designov.

Happy Socks ponožky

Happy Socks ponožky

Jednoducho povedané: je tu pár kvalitných ponožiek pre každú príležitosť, myslenie a štýl. Všetky ponožky sú vyrobené z kvalitnej bavlny a špička je šitá ručne. Na výber sú dámske v jednej veľkosti v rozmedzí 36-40 alebo pánske v rozmedzí 41-46.

Tak dajte zbohom čiernym ponožkám a privítajte svieže a veselé ponožky Happy Socks, ktoré dodajú vášmu nudnému outfitu potrebný šmrnc a štýl. Teraz sa už nemusíte báť, že nájdete ZAS tie nudné ponožky pod stromčekom. Teraz je na rade hitovka s názvom Happy Socks. Tak ukážte svetu farebné nôžky!

happy socks

Happy Socks

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?