Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Happy Plugs - funkčné slúchadlá ako módny doplnok

  %21. %01. %2016      Zo sveta módy

Spoločnosť Happy Plugs vznikla v roku 2011 vo Švédsku a dnes už pôsobí vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Zakladatelia si dali jasný cieľ - vyrábať kvalitné slúchadlá s luxusným dizajnom. Ich ambíciou bolo vyrábať slúchadlá, ako módny doplnok.

Slúchadlá Happy Plugs. Zdroj: houseofcoco.net

Švédska jednoduchosť tkvie v šikovnom a minimalistickom produktu. Happy Plugs miluje farby, môžete vyberať z nepreberného množstva farebných odtieňov - od svetlej po najtmavší. Výber farieb však nie je náhodný. Happy Plugs študuje aktuálne trendy v móde a ponúka top farby, ktoré sú práve ,, in ".

Happy Plugs. Zdroj: happybranding.se

Happy plugs nie sú len o farbách, ale aj o motívoch. Zlaté, strieborné, kovové motívy, ale aj zvieracie alebo army vzory sú na popredných priečkach aktuálnych trendov už nejaký ten rok. Preto ani slúchadlá by nemala byť pozadu a Happy Plugs vám práve takéto vzory a motívy ponúka.

Zdroj: Different.cz

Slúchadlá nie sú len luxusným módnym doplnkom, sú preslávená najmä vďaka kvalitnému prenosu zvuku, ktorý zastrešuje 3,5 mm pozlátený konektor. Štýl je totiž rovnako dôležitý ako ich funkčnosť. Slúchadlá sú kompatibilné so všetkými druhmi smartphonov, tabletov alebo mp3 prehrávačov. Súčasťou týchto originálnych slúchadiel je aj zabudovaný ovládač s mikrofónom, ktorý slúži pre prijímanie hovorov alebo aktiváciu / deaktiváciu hudby.

Zdroj: Different.cz

Happy Plugs vyrábajú niekoľko typov slúchadiel. Na našom e-shope nájdete klasický typ slúchadiel tzv. Earbud, ktoré jednoducho vsuniete do uší a môžete ich používať každý deň.

Zdroj: Different.cz

Sú vaše slúchadlá už obohraná a okukaná? Schovávate je pod mikinou alebo bundou, aby tie ,, prihlúple drôtiky "neboli vidieť? Verte, že slúchadlá značky Happy Plugs budete hrdo ukazovať a vystavovať svetu. Verte, že ak si vyberiete jedny, onedlho ich zbierku rozšírite a budete si denne vyberať slúchadlá podľa outfitu, ktorý ste si práve obliekli. Pretože si túto módu zamilujete rovnako tak, ako my.;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?