Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Gumáky Mel by Melissa - 39.DÍL - DIFFERENTTV.CZ

  %23. %09. %2014      Different TV CZ / SK

Gumáky Mel sú plastové luxusné topánky, ktoré musíte mať. Aj v daždi môže žena vyzerať štýlovo a módne. A tieto štýlové gumáky Vám k tomu pomôžu. Gumáky Mel sú pohodlné a navyše nádherne vonia. Je to kvôli špeciálnemu materiálu Melflex, ktorý je pohodlný, pružný a výborne sedia na Vašej nohe. Melflex si obľúbite. Vlastne topánky Mel si obľúbite;)

Gumáky Mel sú trendové topánky, pred ktorými voda nemá najmenšiu šancu. Môžete skákať do kaluží a stále budete vyzerať skvele. Proti robustným gumákom iných značiek sú tieto od Melu naozaj elegantné.

Mel je značka plastových dizajnových topánok z Brazílie. Mel je značka, ktorú Brazílčania zbožňujú. Vlastne on ju už zbožňuje celý svet. Jedná sa o mladších sestričku značky Melissa, ktorú zaiste tiež dobre poznáte. Mel je pre Vás to pravé. A nám môžete veriť - my na nich ujíždíte celá firma;)

Topánky Mel nakupujte u oficiálneho slovenského e-shopu: www.botyMel.cz

Alebo si o novékolekci prečítajte v nšem magazínu: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/boty-mel-priletly-z-brazilie-s-novou-kolekci-podzimzima-2014/

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?