Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Grendha - štýlové dámske topánky

  %20. %05. %2019      Zo sveta módy

Módna značka štýlových dámskych topánok Grendha nadchne každú milovníčku nadčasových módnych kúskov. Topánky Grendha sú ideálne na bežné nosenie k módnym outfitom. Značka vznikla v Brazílii v roku 1971 a predstavuje žabky, sandálky, šľapky a iné typy topánok pre všetky ženy bez rozdielu veku, ktoré túžia po nevšedných jarných a letných štýlovkách.

topánky Grendha

Hlavnou doménou topánok Grendha je unikátnosť, bohaté zdobenie a cenová dostupnosť. Topánky Grendha sú očarujúce nielen na pohľad, ale aj na nohu. Sú totiž maximálne pohodlné. Každý pár topánok Grendha je vyrobený zo syntetického materiálu, ktorý sa nohe prispôsobí, je ľahký, odolný, navyše 100% recyklovateľný. Topánky majú flexibilnú podrážku, takže už po prvom obutí takmer zabudnete, že nejaké topánky máte.

Exotický dizajn módnej značky Grendha si zamilovali aj svetové celebrity, ktoré sa so značkou spojili a vytvorili si vlastné kolekcie. Ako napríklad speváčka Shakira alebo Ivete Sangalo. Skrátka a dobre, topánky Grendha by vo vašej skrinke rozhodne chýbať nemali.

topánky Grendha

topánky Grendha

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?