Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Fornarina - talianska značka plná elegancie, rafinovanosti a extravagancie

  %03. %04. %2017      Zo sveta módy

Naše milé milovníčky módy a originálnych kúskov. Práve sme pre vás na náš eshop naskladnili nové kúsky talianskej značky Fornarina a sme z toho nadšení. Značka Fornarina je totiž plná rafinovaných a extravagantných modelov, v ktorých sa rozhodne budete cítiť ,,different".

Fornarina pochádza z Talianska a predstavuje nadčasové kúsky plné originálnych strihov, extravagancie a štýlu. Jej história siaha až do roku 1947. Jej charakteristickým rysom je štýl veľmi ženský, rafinovaný a sexy. Fornarina totiž vie, ako vyzdvihnúť ženskú krásu a podčiarknuť jej prednosti. Preto si jej kúsky môžu dovoliť všetky ženy bez rozdielu veku.

Fornarina má štýl, ktorý sa vám nikdy nezunuje. Jednotlivé kúsky totiž môžete kombinovať ako do športového, tak aj do elegantného štýlu. Či už si predstavíte mikiny, bundy, sukne, košele alebo šaty Fornarina. Všetko je dokonale prepracované a to do najmenších detailov. Fornarina je nadčasová, unikátna a symbolická. Je to kvalitná značka, ktorá stojí za to a preto sme ju vzali na našu palubu. Presvedčiť sa môžete sami. ;)

Džínsová vesta Fornarina

Džínsová bunda Fornarina

šaty Fornarina

Čierny top Fornarina

Sukne Fornarina

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?