-15 % Zľava s kódom EXTRA15Končí o 1 hodín 49 minút
Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

Flamencopa 2015 - súťaž vo flamencu, ktorá búra hranice

  19. 03. 2015      Zo sveta módy

Občas sme partnerom zaujímavých akcií, do ktorých rovno vstupujeme bez nejakej vidiny zisku atď. Občas proste len máme chuť skúsiť podporiť niečo, čo má zmysel. A jednou z tých akcií je medzinárodná tanečná súťaž FLAMENCOPA - medzinárodná tanečná súťaž vo flamencu.

My z Different tak trochu ku španielsku viac tiahnu. Značka Desigual , ktorá je najväčšou srdcovka v našom sortimente pochádza zo Španielska, a tak sme v komunikácii s touto krajinou viacmenej neustále :) A preto aj o partnerstvo s touto akciou nebolo nutné dlho premýšľať.

Flamenco. Zdroj: https://www.arshtcenter.org Flamenco. Zdroj: https://www.arshtcenter.org

Súťaž sa koná v Plzni 22.5. a 23.5.2015 v krásnych priestoroch plzenskej Meštianske besedy ... a bude to "tanec". Vyhlasuje ju ako organizátor Centrum španielskej kultúry a vzdelávania.
Galavečer a vyhlásenie víťazov prebehne v Novom divadle v Plzni 23.5.2015 o 20:00. Krásne plzenskej divadlo stojí za návštevu. Plzeňáci už tam asi boli, ale aj vy ostatní zvážte, či si do Európskeho hlavného mesta kultúry 2015 neurobiť výlet :)

Súťaž Flamencopa bude prebiehať formou verejnej prezentácie v dvoch kategóriách - amatéri a poloprofesionálové. Každá kategória potom ešte bude rozdelená na: súťaž jednotlivcov a súťaž párov a skupín (3 -6 osôb) a tiež súťaž vo folklórnom tanci - sevillanas (2 - 10 osôb). Na to sa tešíme najviac! ;)

V rámci súťaže prebehne niekoľko sprievodných podujatí a vystúpení rôznych hviezd vo svojom tanečnom odbore. Prebehnú tiež workshopy s porotcami a taaaaaak. Proste či máte radi občas trochu pohnúť zadkom alebo sa aspoň pokochať niečím, čo sa v našich krajoch len tak nevidí, tak sa stavajte;)

Viac informácií nájdete na webe: www.flamencopa.eu alebo www.cskv.cz

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?