Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Flamencopa 2015 - súťaž vo flamencu, ktorá búra hranice

  %19. %03. %2015      Zo sveta módy

Občas sme partnerom zaujímavých akcií, do ktorých rovno vstupujeme bez nejakej vidiny zisku atď. Občas proste len máme chuť skúsiť podporiť niečo, čo má zmysel. A jednou z tých akcií je medzinárodná tanečná súťaž FLAMENCOPA - medzinárodná tanečná súťaž vo flamencu.

My z Different tak trochu ku španielsku viac tiahnu. Značka Desigual , ktorá je najväčšou srdcovka v našom sortimente pochádza zo Španielska, a tak sme v komunikácii s touto krajinou viacmenej neustále :) A preto aj o partnerstvo s touto akciou nebolo nutné dlho premýšľať.

Flamenco. Zdroj: https://www.arshtcenter.org Flamenco. Zdroj: https://www.arshtcenter.org

Súťaž sa koná v Plzni 22.5. a 23.5.2015 v krásnych priestoroch plzenskej Meštianske besedy ... a bude to "tanec". Vyhlasuje ju ako organizátor Centrum španielskej kultúry a vzdelávania.
Galavečer a vyhlásenie víťazov prebehne v Novom divadle v Plzni 23.5.2015 o 20:00. Krásne plzenskej divadlo stojí za návštevu. Plzeňáci už tam asi boli, ale aj vy ostatní zvážte, či si do Európskeho hlavného mesta kultúry 2015 neurobiť výlet :)

Súťaž Flamencopa bude prebiehať formou verejnej prezentácie v dvoch kategóriách - amatéri a poloprofesionálové. Každá kategória potom ešte bude rozdelená na: súťaž jednotlivcov a súťaž párov a skupín (3 -6 osôb) a tiež súťaž vo folklórnom tanci - sevillanas (2 - 10 osôb). Na to sa tešíme najviac! ;)

V rámci súťaže prebehne niekoľko sprievodných podujatí a vystúpení rôznych hviezd vo svojom tanečnom odbore. Prebehnú tiež workshopy s porotcami a taaaaaak. Proste či máte radi občas trochu pohnúť zadkom alebo sa aspoň pokochať niečím, čo sa v našich krajoch len tak nevidí, tak sa stavajte;)

Viac informácií nájdete na webe: www.flamencopa.eu alebo www.cskv.cz

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?