Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Festivalový look: Ako sa obliecť na festival?

  %28. %06. %2017      Zo sveta módy

Leto je tu a s ním sezóna festivalov. Akcie, na ktorých sa vždy chceme cítiť sami sebou a prežívať ich naplno. A kde inde by sme sa mali odviazať, než na letnom fesťáku. Pretože festivaly nás nútia prejavovať našu osobnosť ako takú - teda ako vo vnútri, tak aj navonok. Preto by sme sa nemali viazať, ale odviazať a nebáť sa obliecť si na seba niečo, čo si vo všedný deň skrátka neoblečieme. A aká iná značka by vás mohla odviazať viac ako značka Desigual? Máme pre vás niekoľko tipov, čo na seba, na letný festival!

Španielsky temperament sa značke Desigual rozhodne vytknúť nedá. Značka Desigual vie byť niekedy pekne divoká, a tak sa tu fantázii medze nekladú. Navyše máte teraz veľkú výhodu, práve prebieha výpredaj značky Desigual, a tak si svoje festivalové kúsky môžete zaobstarať za skvelú cenu.

Tohtoročným módnym hitom sú veci oversize, holé pupky a denimový design. Ak teda zvolíte denimový horný diel plaviek, denimovú bundu bomberu a mohutné farebné šperky, rozhodne nešliapnete vedľa. Umením je skombinovať veci tak, aby bol váš outfit v tzv. monochrome štýle, teda jednofarebný. Čo Desigual tiež umožňuje.

Pokiaľ ale farby a divoké vzory milujete, rozhodne sa im nebráňte a podliehajte. Nebojte sa ani kombinácie šiat s džínsov. Šaty si do nohavíc môžete ľubovoľne zastrkovať, a ak sa ešte oteplí, nohavice si môžete vyzliecť. Veľkým hitom je tento rok Boho Chic Štýl, pripomínajúci hippie a éterický štýl - čipky, výšivky, pastelové farby - ktorý aktuálna kolekcia Desigual jar / leto 2017 tiež ponúka.

Zabudnúť by sme nemali ale ani na vrstvenie, strapce, nápadité šperky a džínsové bundy. Tie sa totiž hodia vždy. Základným prvkom každej festivalovej sezóny je ale pláštenka, čižmy a dobrá nálada. Tak si urobte radosť, kúpte si lístky na váš obľúbený festival a vyrazte! Nič vám už nebráni v tom, aby ste si tohtoročné leto užili naplno. Nezabúdajte ale na jedno: ,,Buďte DIFFERENT".

Máte radi letné festivaly? Na aký sa chystáte vy a aký outfit plánujete? Napíšte nám do komentára.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?