Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Extravagantné topánky Fornarina

  %22. %01. %2018      Zo sveta módy

Talianska značka Fornarina je v Taliansku obľúbená už niekoľko desiatok rokov. A pretože je plná rafinovaných a extravagantných kúskov, ktoré sú pre nás Different, rozhodli sme sa túto značku zaradiť do nášho ,,Differenťáckeho" portfólia a veľmi rýchlo sme si ju zamilovali. Moderné kúsky, ktorým nechýba taliansky šmrnc, rozhodne každá štýlová žena ocení, toho sme si veľmi dobre vedomí, a tak sme ju na našom eshope začali postupne naskladňovať. Teraz sa u nás do Fornariny oblečiete doslova od hlavy až k päte. A pri päte teraz chvíľu zostaneme. Tento článok totiž bude venovaný topánkam, a to konkrétne zimným topánkam Fornarina.

Výhodou je, že väčšina topánok je vyrobená z kože a niektoré dokonca disponujú vytepleným vnútrom, čo je v európskom meradle v zime na nohy ideálne. Niektoré kúsky sú športové, iné elegantné. Skrátka na svoje si príde každá žena, bez rozdielu veku aj módneho štýlu. Poďme si teda jednotlivé kúsky predstaviť.

Veľmi obľúbené sú v poslednej dobe tzv. Biker Boots, to sú topánky, ktoré pripomínajú turistické topánky, alebo trackovky, teda mohutné, športové, členkové topánky, najčastejšie so šnurovaním, ale aj na zips, ktoré zladíte ako k športovým, tak aj k tým elegantnejším outfitom. Pri členkových topánkach ešte chvíľu zostaneme, či už zvolíte vyššie na podpätku, alebo nízke, na jeseň a zimu, potom sú ,,členkovky" ideláne, lebo vám proste neťahá na členky. Pre ,,zimomravé" a elegantnejšie typy sú naopak ideálne čižmy na podpätku, ktoré zladíte aj k sukniam alebo k šatám.

Čo by sme ale chceli spomenúť hlavne, že extravagancii a výstrednosti sa pri tejto značke medze nekladú, a tak tu trebárs nájdete členkové topánky na podpätku, ktorý má tvar srdca. Čo rozhodne stojí za to. Zvlášť ak sa v nich prejdete v snehu a budete za sebou zanechávať samé srdcia. To vám napríklad aj do života pritiahne spriaznenú dušu. Výber ale necháme samozrejme na vás, a teraz nemyslíme zrovna partnera, ale práve výber tých topánok. Tak sa nechajte inšpirovať nižšie.

Členkové topánky na podpätku Fornarina

topánky Fornarina

Čižmy Fornarina

topánky Fornarina

Kožené členkové topánky Fornarina

topánky Fornarina

Kožené topánky Fornarina topánky Fornarina

Biker Boots Fornarina

topánky Fornarina

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?