Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Espadrilky Toms - topánky, ktoré musíte mať!

  %15. %05. %2017      Zo sveta módy

Obdobie holých členkov je konečne tu a tak je ten správny čas vytiahnuť espadrilky. Pohodlné, praktické a designové topánky od značky Toms, ktoré by vo vašej skrinke rozhodne chýbať nemali. Kolekcia Toms pre jar a leto 2017 je plná farieb, nadčasových motívov a iných vychytáviek. Poďme si ich predstaviť...

Espadrilky Toms

Úplným must-have kúskom sú bezpochyby klasické espadrilky po ,,tomsovsky" zvané Alpargatas, ktoré určite už veľmi dobre poznáte. Vyznačujú sa nízkou, gumovou podrážkou, textilným prevedením a farebným designom. Netradičný materiál, ručná výroba a význam ich kúpy sú výhradnou doménou týchto ikonických topánok.

Ak však vsádzate na športovejšie obutie, vyberte tieto perfektné tenisky Toms Lenox Sneakers, ktoré vám zaistia pohodlie vďaka nadštandardnej stielke, ktorá je navyše antibakteriálna. Majú jednoduchý tvar a elegantný tkaný detail na boku.

Tenisky Toms

Úplným bestsellerom sú však tieto Open Toe Alpargatas s otvorenou špičkou a podrážkou, ktorú lemuje juta. Či už zvolíte nízke, alebo na platforme, rozhodne nič nepokazíte. Sú veľmi príjemné, pohodlné a štýlové.

Espadrilky Toms

Značka Toms je známa najmä vďaka projektu One for One, vďaka ich spolupráci tak pomáha ľuďom tretieho sveta. Konkrétne za predaj jedného páru topánok, daruje ďalší pár dieťaťu, ktoré ich potrebuje.

topánky Toms

Topánky Toms nemusíte nosiť len vy, milé dámy, ale aj váš milovaný náprotivok, alebo vaše ratolesti. Toms ide s dobou a tak vytvára rovnaké kúsky pre páry, ale aj pre rodičov a ich deti. Pre tzv. matching outfit stačí vybrať rovnaké designové espadrilky a môžete vyraziť.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?