Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Emu válenky-kolekcia jeseň/zima 2018

  %23. %11. %2018      Zo sveta módy

Zima a sneh už sa blížia,
veľa z nás už teraz premýšľa,
čo si na nohy vezme,
keď tak veľmi mrzne.

emu Australia

Dlho preberané válenky sú obuvou, ktorí niektorí z nás neznášajú, iné bezhranične milujú. Vy čo ich milujete, budete z článku nadšení. A ak ste odporkyňou váleniek - nebojte sa, nebudeme vás presviedčať, len informovať, a to o válenkách značky Emu Australia. Naše srdcia si už získali, možno a snáď teda očaria aj vás...

Emu válenky majú pozitíva, ktoré pri neznačkových či iných značkových nenájdete. A my sa o ne s vami musíme podeliť, pretože naozaj stoja za pozornosť.

Zahreje vás ovečka, prípadne i kravička.

Emu sú vyrobené z ovčej, niekedy aj kravskej kože a vo vnútri zateplené ovčím kožúškom alebo vlnou. Zahrejú vás tak na každom kroku.

Vzdorujú vode i zime!

Válenky Emu sa delia na Water resistant a Waterproof, teda vodevzorné a vodeodolné. Ak vás zastihne nečakaný dážď, snehová fujavica alebo vyrazíte na zimné radovánky do závejov, vaše nohy zostanú v suchu. Nevzdorujú však len vode, ale aj chladu. Ovčia vlna je ako izolátor teploty. V zime vás zahreje, v teple chladí.

Pošmyknutia alebo bolesti sa báť nemusíte.

U Emu váleniek oceníte iste protišmykovú podrážku, vďaka ktorej môžete chodiť namrznutými ulicami bez strachu z pošmyknutia. Ďalšou výhodou je anatomicky tvarovaná vnútorná stielka a spevnená päta. Vaše nohy tak budú v stabilnej polohe a každý krok bude pohodlný, ako po obláčiku.

"Nevyčaptajú" sa - vydržia vám nejednu zimu!

Vďaka vrstvenej podrážke a spevnenej päte sa vám válenky Emu nevyčaptajú ako iné topánky tohto typu. Nosiť ich tak môžete viac zimných sezón.

emu Australia

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?