Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

EMU - štýlové a kvalitné válenky

  %31. %01. %2016      Zo sveta módy

Tiež sa horko ťažko lúčite s letom as teplým jeseňou, aby ste začali pomaly ale isto vrstviť oblečenie? Zrazu ste z jednoduchých outfitov prešli ku kabátom a teplým topánkam, ale aj napriek tomu máte pocit, že by ste zimu najradšej preskočili? Máme pre vás štýlovú vychytávku, vďaka ktorej si aj zimu zamilujete a nebudete utekať aj v tých najväčších mrazoch do tepla.

Zdroj: https://2.bp.blogspot.com


Reč je o válenkách značky EMU . Válenky sú veľkým hitom už pár sezón a nie je divu, že aj tento rok dominujú vo všetkých obchodoch s obuvou. Treba si však dávať pozor na lacné náhrady kapcov, ktoré úplne postrádajú funkciu a celkový zmysel týchto praktických topánok.

Niektorí sa ešte nestotožnili s mohutným obutím, ktoré kapce poskytujú, majú radšej ,, niečo elegantnejšieho ". Emu však tento rok ponúka aj takúto možnosť.;)

Zdroj: Dífferent.cz

Patent na skutočnú kvalitu majú austrálski výrobcovia značky EMU. Emu válenky sú totiž vyrobené z pravej ovčej kože, tým pádom sú aj vodeodolné, teda nepremokavé. Austrálska ovčej kože je mäkká, jemná a pomáha regulovať telesnú teplotu. Je silná, ale napriek tomu ohybná, pohybovať sa v topánkach vyrobených z tejto kože je doslova prechádzka ,, ružovou záhradou ".

Zdroj: Dífferent.cz

Emu válenky sú vybavené tiež anatomicky tvarovanou stielkou, a tým pádom sú vhodné pre všetky. Gumová podrážka je vyrobená z kvalitného materiálu, je odolná voči poľadovica a zašľapávanie. Spevnená tvarovaná päta zabraňuje "sešmajdání", budete ich môcť využiť aj niekoľko najbližších sezón. Válenky značky Emu môžete dokonca nosiť aj na boso, ovčia vlna totiž zabraňuje poteniu a dodá vašim nohám absolútny teplo.

Zdroj: Dífferent.cz

Dávajte si však pozor na rôzne náhradky. Pýtate sa ako rozoznať pravé kapce od falošných? Náhradky v podobe kapcov sú v poslednom čase takmer na nerozoznanie od pravých kvalitných Emu. Preto vám uvedieme niekoľko typov, podľa ktorých budete mať 100% istotu, že nosíte tie pravé.

Kvalitné válenky musí mať:

  • Mäkkú a ohybnou podrážku, podrážka je vyššia (cca 1,5 cm). Na prednej aj zadnej časti podrážky je plynulý prechod, nie deliaca čiara (ako je to pri falošných výrobkov).
  • Na etikete je nápis ,, australia "vytlačené tenkým fontom
  • Pravou ovčej kožušinu, ktorá má prirodzený vzhľad a je nadýchaná a veľmi pohodlná. Ak pošúchate kožušinu medzi prstami, nemala by vlákna na ruky zostávať.

Válenky EMU, ktoré patria medzi najobľúbenejšie topánky na Different , sú nielen praktické a kvalitné, ale aj roztomilé, vhodné na bežné nosenie, ale aj na hory. Ak si ich raz obujete na nohu, už ich nebudete chcieť dať dole. Na našom e-shope nájdete kapce aj pre tých najmenších. Značka Emu ponúka nielen kapce, ale aj domáce obutie alebo elegantnejšie varianty.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?