Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

EMU - nová kolekcia obľúbených kapcov z ovčej vlny

  %29. %09. %2016      Zo sveta módy

Značku Emu Australia už snáď netreba predstavovať. Jednoducho ide o značku, ktorá sa na trhu preslávila kvalitnými kapcami, vyrábanými z pravej ovčej kože a vlny.

Čo je ovčia vlna?

Ovčia vlna sa získava z ovce, ktorá je pre vlnu vyložene chované. Ovce o svoju vlnu na chvíľu príde, ale po čase jej zas narastie. A túto oholenú vlnu potom výrobcovia Emu aplikujú do topánky.

Prečo nosiť ovčiu vlnu?

... pretože ovčia vlna udrží nohy v teple aj v mínus tridsiatich.

... pretože máte radi kvalitu a pohodlie.

... vďaka tomuto prírodnému materiálu môžete topánky nosiť i naboso, bez toho aby sa vám v nich potili nohy.

Prečo EMU?

Každý pár disponuje certifikátom kvality.

EMU vyrába svoje produkty z čisto prírodných materiálov.

Značka je inovatívny - predstavuje vode-rezistentné a mrazuvzdorné obutie.

Musíme uznať, že sa tohtoročná kolekcia značky EMU naozaj podarila. Nehovoríme len o dizajne, výrobcovi produkty navyše o niečo vylepšili. Všetky topánky teraz disponujú dvojitou podrážkou, ktorá je špeciálne upravená. Už nenesie logo značky, ale sú na ňu Vlnkovito, vodorovné ,, kanáliky ", ktoré odvádzajú vodu a tým sa podrážka stáva protišmykovou. Vnútri topánok nájdete pamäťovú stielku, čo stopercentne oceníte. Nový tvar dostala zadná časť topánky, konkrétne sa jedná o ešte viac vystuženú pätu, vďaka čomu nedochádza k sešmajdání alebo porušenie topánky, a tak vám kapce vydrží aj niekoľko sezón.

Každý typ má rôzne druhy vnútorných povrchov a možno sa pýtate prečo? Odpoveď je prostá - každá ovca je totiž iná ...;)

Nová kolekcia je tu, poďme si ju predstaviť!

Dizajnovú novinkou sú tieto kapce Trundle, ktoré zdobia kožená páska s prackou po obvode. Sú mrazuvzdorné, regulujú teplotu a disponujú ovčej kožou. Tento typ ponúka dve farby - čiernu a khaki.

Ďalším typom sú kapce Woodstock, ktoré opäť disponujú všetkými vlastnosťami. Tieto válenky sú vyššie a navyše je zdobia moderné strapce v zadnej časti, čo vytvára zaujímavý efekt. U tohto typu si môžete vybrať z dvoch farieb - z čiernej a orieškové.

Skvelou novinkou je typ Waterfall. Uznajte sami, že válenky v tejto kratšej verzii sú jednoducho bezkonkurenčný a navyše je zdobia veľmi moderný strapce. Dostupné sú v čiernej, orieškové a vo farbe khaki.

Ďalším typom sú kapce Denman Lo, ktoré sú obľúbené už niekoľko sezón, tento rok sú však o niekoľko prvkov vylepšené. Tento model zdobia dva strieborné gombíky po vonkajšej strane, pričom na hornom gombíku nájdete logo značky. Dostupné sú v čiernej a orieškové.

Originálny dizajn predstavuje typ Oxley. Tieto válenky sú   ležérne elegantné a vďaka neutrálnej šedej farbe je možné kombinovať prakticky k čomukoľvek. Zdobia je pásik cez priehlavok a moderné strapce na zadnej strane.

Hovorí sa: ,, To najlepšie na koniec "a pre nás sú jasným kandidátom na bestseller válenky Greenhill v džínsovom prevedení. Zvonku sú textilné a vnútri sú vybavené ovčej kožou s vlnou. Na bokoch sa nachádza gumová vsadka, ktorá uľahčuje obúvanie a vrchnú časť môžete dokonca vyhrnúť, a tak jednoducho meniť designy.

Ako sa Vám páči nová, ,, vytunená "kolekcia kapcov? My sme nadšenie, tak buďte taky a buďte different;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?