Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Emu mokasíny do sychravých dní

  %08. %11. %2017      Zo sveta módy

Topánky, topánky, topánočky, ozdobte moje nožičky.
Zálusk ja si robím na to, čo zahreje špičku, pätu.
Po Emu pokukujem, o tie sa aj pobijem.
Aby som zahriala nožinky, musím mať Emu mokasínky.

Slávni básnici z nás s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú, my sme ale tí, ktorí vás učia poéziu módneho sveta. Jej verše sú z horúcich módnych trendov, praktických kúskov a nenahraditeľných designov.

A pretože nastalo obdobie, kedy na balerínky je už chladno, ale do zimných čižiem alebo dokonca kapcov sa nám ešte nechce, je potreba vám predstaviť topánky, ktoré sú pre tento čas dokonalé.

Famfáry prosím! Sú tu mokasíny značky Emu! Topánky, ktoré vám "medzi letom a zimou" zahrejú telo aj dušu pravou ovčou vlnou, ktorou sú vystlané. Ich čaro navyše spočíva aj v koženom prevedení a špeciálne tvarovanej podrážke s odrážkami pre ľahší odvod vody, pre prípad, že by práve na vašej ceste ulicami začalo náhle pršať.

Tvar mokasín je opäť in a my máme vyskúšané, že na nohách vyzerajú veľmi lichotivo. Značka Emu im navyše dodáva šmrncovný design, ktorý oživí akýkoľvek outfit. Či už siahnete po metalických s romantickou mašličkou, alebo po tých s výrazným kožúškom na priehlavku, v dvoch farebných kombináciách, nebudete ľutovať!

mokasíny Emu

mokasíny Emu

mokasíny Emu

 

 

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?