Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

EMU Australia pomáha

  %25. %10. %2016      Zo sveta módy

Milióny ľudí po celom svete pijú nečistú vodu, ktorá spôsobuje vážne ochorenia. Čím ďalej tým viac nevinných detí zomiera na AIDS, maláriu alebo nebezpečné osýpky. Ženy sa so svojimi deťmi trmácí dlhé hodiny pre čistú vodu, pretože inú možnosť nemajú. Značka EMU Australia sa preto rozhodla pomôcť.

EMU Australia je popredný austrálska značka obuvi, ktorá verí v krásnej, jednoduché a pohodlné výrobky a snaží sa o skvalitnenie našej cesty životom. EMU si zakladá na čisto prírodných produktoch, používa kvalitné materiály, ako je ovčej kože a vlna a z roka na rok predstavuje najrôznejšie inovácie.

EMU Australia sa spojila s medzinárodnou charitou WaterAid, aby podporili chudobné oblasti s nedostatkom pitnej vody. Snaží sa o to, aby sa čistá voda dostala každému jedincovi. Vďaka tomuto partnerstvu je 19 najchudobnejších svetových komunít ,, za vodou "a teda získavajú bezproblémový prístup k pitnej vode.

Vďaka zlepšeniu prístupu k pitnej vode a účinným hygienickým opatreniam, WaterAid napomáha prevenciu chorôb. Znižuje počet úmrtí, ktoré s nečistou vodou súvisia. Deti majú oveľa viac času na to, aby miesto pre vodu chodili do školy a dospelí dostávajú príležitosť pre zlepšenie ich životných podmienok.

Organizácia sa konkrétne zameriava na oblasť Východného Timoru a Papuy Novej Guinei. Sám majiteľ EMU Pavla Neat Východný Timor navštívil, aby sa na vlastné oči presvedčil, aká bieda túto oblasť postihuje.

A ako spolupráca prebieha? Ak si totiž zakúpite vode-rezistentné EMU kapce alebo iné obutie, prispejete práve na tento projekt. Za každý nákup naviac dostanete praktickú plechovou fľašu. Fľaša vám tak zakaždým pripomenie, že ste urobili dobrú vec, že ​​skutočne pomáhate tam, kde je to potrebné. A tak si pri každom oku z tejto fľaše uvedomíte, že sa práve niekto zo spomínanej komunity napil čistej a zdravotne nezávadnej vody. A ak aj vy chcete pomôcť, kúpte si u nás topánky EMU a buďte different!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?