Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Eliza - Area Manager pre Rumunsko: Štýl môjho srdca

  %11. %02. %2019      Zo sveta módy

Naši milí, pretože je nás v Different tíme pekná veselá kopa a aj keď máme všetci srdce na pravom mieste, sme každý iný, duchom, telom, národnosťou, ale hlavne štýlom. A tak sme sa rozhodli trochu vám toho nášho ,,súkromie" odhaliť. Predstaviť členov nášho tímu a hlavne vám ukázať, že práca v móde je závislosť, radosť, zábava, skrátka láska na celý život.
 
 

Eliza de la Differenta.ro

 
"Jej revírom je Rumunsko, jej štýl srší farbami. Eli z Differenta.ro pracuje vo dne v noci. Jej cieľom je komunikácia so zákazníkmi a preklad, preklad a zas preklad... všetkého možného. "
 
  • Kto je Eli?
    Energia, farby, živosť: to je Eli zvnútra aj navonok. Nielen, že je to mama šesťročného Patrika, na plný úväzok pracuje aj pre Different. Verí v prepojenie medzi ľuďmi, v ich synergiu. Hovorí, že svet je krajší vo farbách. Miluje rôznorodosť, pestrosť, cestovanie, poznávanie. Za svoju špeciálnu schopnosť považuje to, že vie rumunsky :). Komunikáciu s rumunskými zákazníčkami jednoducho zbožňuje. Pracuje celým srdcom, a tak nepomáha zákazníkom iba s bežnými záležitosťami, ale rada sa s nimi rozpráva a spoznáva ich aj po osobnej stránke. Vraj sa so zákazníčkami plánujú zísť na kávu, keď príde do svojej rodnej krajiny.
  • Čo všetko obnáša tvoja pracovná pozícia? Už 3 roky sa starám o rumunskú verziu Different od A do Z.
  • Kde môžu zákazníci vidieť tvoje výsledky práce? Som tvárou, textom aj hlasom rumunského Different.
  • Ako vyzerá tvoje pracovné miesto? Na stole stojí jediná živá kvetina kancelárie, o ktorú sa láskyplne starám. Aj kolegovia už priznávajú, že okolo seba potrebujem trošičku viac priestoru pre svoju prácu, som známa aj svojou nepostrádateľnou krabičkou prvej pomoci, ktorá je plná sladkostí.
  • Čo máš na Different najradšej? Náš tím.
  • Po práci, žarty. Čo robíš vo voľnom čase? Kde, ako relaxuješ? Večer relaxujem pri knižke alebo pri filme. Na dotvorenie tej pravej pohodovej atmosféry patria vonné sviečky. A tie od nás úplne milujem.
  • V akom štýle oblečenia sa cítiš najlepšie? Najlepšie sa cítim v oblečení, ktoré je elegantné, farebné, originálne, vzorované, kvetované. Proste crazy.
  • Máš nejaké iné obľúbené značky? Milujem značku Culito from Spain, to je moja srdcová záležitosť. Samozrejme tiež Desigual, ktorá okrem iného zásobuje môj botník. Potom značku Melissa a Tommy Hilfiger.

Štýl môjho srdca

 
 
Asi to nikto netuší, ale Eli je skromná trémistka, zakaždým, keď má natáčať nové diely Different TV, je tak nervózna, že jej zvyčajne usmievavá tvárička sklesne, má zrýchlený dych aj tep a do tej doby, než si stúpne pred kameru, nehovorí. Ale výsledok vždy stojí za to. Aj toto je naša Eliza de la Differenta.
 
 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?