Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Domáce oblečenie Desigual z kolekcie jeseň / zima 2017

  %03. %10. %2017      Zo sveta módy

Zabudnite na nudná pyžama alebo nezaujímavá dlhá tričká na spanie - udržte si povesť módne divy aj doma! Desigual kolekcia l iving pre jeseň / zima 2017 predstavuje ďalšie štýlové kúsky, ktoré si zamilujete nielen vy, ale aj vaša drahá polovička.

Nočná košieľka s v dvoch farebných prevedeniach as nežnou bielou čipkou pôsobí romanticky a sexi zároveň. Príjemný materiál vám dopraje príjemný, ničím nerušený spánok, ak vám ho však dopraje váš muž, potom čo vás v tejto košieľke uvidí :-)

nočná košieľka Desigual

Ak sa často trasiete zimou, siahnite po pyžame Desigual, v ktorom budete mať husiu kožu jedine z nadšenia jeho príjemným teplým materiálom. "Plyšové" prevedení zbožňuje nejedna z nás, tak sa zababušte do krásnych fialových mandál.

dámske pyžamo Desigual

Ďalším kúskom, ktorý stiahne pozornosť len na vás je nápaditý župan Desigual . Stačí si len vybrať ten pravý, ktorý zútulní vašu kúpeľňu, poslúži vám po osprchovaní a zlepší vašu náladu krásnym dizajnom.

kvetinový župan

 

Domáce oblečenie Desigual skrátka musíte vyskúšať, verte, že nebudete ľutovať a rozhodne nezostanete len pri jednom kúsku :-)

 

 

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?