Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Doca - kabelky s nápadom

  %06. %10. %2016      Zo sveta módy

Už vás nebaví nosiť jednofarebné, kožené alebo textilné kabelky na jedno brdo, ktoré síce jednoducho skombinujete, ale nie sú ničím zaujímavé? Máme pre vás riešenie. Originálne kabelky od gréckej značky Doca, ktoré rozhodne nikto neprehliadne.

Značka Doca prichádza s takou kolekciou kabeliek, ktoré nielen že jednoducho skombinujete a prakticky využijete, ale ktoré majú niečo navyše - nápad. Poďme si teda predstaviť tie najnovšie kúsky.

Určite nám dáte za pravdu, že táto kabelka Doca spĺňa všetko, čo sme vyššie uviedli. Nepostráda totiž štýl, dôvtip ani detailné prepracovanie. Vďaka farebnej kombinácii ju navyše ľahko skombinujete ako k elegantnému, tak aj k športovejšiemu outfitu.

Nápadité prevedenie má aj táto kabelka Doca , v základnej čiernej farbe, ktorú zdobí zaujímavé 3D motívy má atypická, reťazová ucha, za ktoré môžete za karabínky pripnúť aj nastaviteľnou šli. S touto kabelkou môžete vyraziť do mesta, ale aj do práce, skrátka kamkoľvek, kde budete chcieť zaujať.

My, ženy, milujeme moderné a praktické veci a veľmi nás teší, že toto 2v1 platí iu kabeliek. Napríklad táto štýlovka je malou kabelkou, ktorú možno nosiť v ruke alebo na ramene a zároveň je aj malým batôžkom.

Ak máte rady jednoduché outfity oživené atypickými doplnky, je pre vás táto strieborná kráľovná jasnou voľbou. Toto nádherné metalické lístoček alebo tiež kabelka crossbody totiž rozbije aj obyčajný outfit.

Tak čo na ne hovoríte? Páči? Dúfame, že sme vás inšpirovali k tomu, aby ste zostávali aj naďalej s nami different. ;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?