Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Doca - gréckej kabelky a doplnky

  %24. %05. %2016      Different TV CZ / SK

Nový diel Different TV je tu a s ním aj ten nádherný morský vánok z gréckych ostrovov. Jedná sa o krásnu kolekciu značky Doca, ktorá k nám prichádza práve z Grécka a už pár týždňov zdobia stránky Different.cz. Čo všetko ale táto značka prináša a do akých kúskov sa môžete zamilovať? Poďte sa s nami pozrieť na niektoré kabelky, klobúky alebo peňaženky.

Grécka značka Doca je veľmi osobitá, nápaditá a originálna a medzi najhlavnejšie produkty určite patrí kabelky. Ktorá žena má dostatok kabeliek? Žiadnu takú nepoznáme;) A tak je potrebné si predstaviť hlavne kabelky, pretože tie vážne stojí za to.

Medzi kabelkami Doca nájdete malé crossbody, kabelky do ruky, ale tiež veľké kabelky alebo aj s popruhom pre nosenie ako batoh. Kabelky Doca myslí skrátka na všetko. Navyše sú v nádherných motívoch, a tak si môžete vybrať z kvetinových vzorov, ale aj elegantných a jemných tónov napríklad béžovej farby.

Ku kabelkám môžete zladiť aj svoju peňaženku. Peňaženky Doca sú nádherné, ale aj praktické. Nájdete v nich miesto na úplne všetko, čo v peňaženke potrebujete mať - niekoľko priehradiek na karty, miesto na bankovky i drobné. Niektoré peňaženky majú navyše aj prídavnú kapsičku, do ktorej sa vám zmestí napríklad mobil alebo spísaný nákup.

K gréckej móde neodmysliteľne patrí aj klobúky . A keďže bude toto leto dozaista klobúkové, ani vám by nemal jeden nápaditý a trendy klobúk chýbať. Klobúky Doca si zamilujete pre ich elegantný štýl a šarm. V klobúku od značky Doca budete vyzerať skrátka ako bohyňa ... kdekoľvek.

Medzi kolekciu Doca patria aj ďalšie módne doplnky - šperky . Medzi nimi nájdete nápadité a farebné náhrdelníky i náramky, ktoré vás ohromí. V kolekcii nájdete skutočne nádherné kúsky, s ktorými zladíte svoj outfit do úplnej dokonalosti.

Tak čo? Už ste sa tiež navnadili na grécku vlnu luxusu? My už dávno. A veríme, že toto leto bude ešte viac different než kedykoľvek predtým;) So značkou Doca to snáď inak ani nejde.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?