Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Disaster Designs - Comeback

  %11. %07. %2018      Zo sveta módy

Katastrofa! Pohroma! Kalamita! Opäť sa prirútila do našich skladov a rozradostnila naše tváre, pretože sme ju, rovnako ako vy, už postrádali - Disaster Designs!

Späť sú obľúbené módne doplnky a neopozerané designy, ktoré vedia zaujať každého prepracovanými detailmi a motívmi, ktoré pôsobia hravo, romanticky a nevšedne.

Kabelky Disaster majú pekný, pevný, atypický tvar aktovky, a už to z nich robí originálny kúsok, ktorý nebudete chcieť dať z ruky. Nosiť ich môžete nielen v ruke, ale aj ako crossbody, čo je mnohokrát pohodlnejšie. Stačí si len vybrať medzi kvetinami, zvieratkami alebo potlačami z cestovania.

Disaster kabelka

 

Disaster kabelka

 

 

 

 

Peňaženka je nepostrádateľnou súčasťou nás všetkých a každého dňa. Každý potrebujeme inú, ale všetci chceme, aby sa nám páčila! Verte, že peňaženky Disaster sa vám zapáčia na prvý pohľad a na ten druhý v tom zaľúbení zostanú, pretože po otvorení zistíte, že majú všetky tri P - praktickosť, prehľadnosť a priestrannosť.

peňaženka Disaster

Na obľúbenosti čím ďalej tým viac získavajú dokladovníky! Tie od značky Disaster budete milovať! Sú veľké, majú veľa vreciek, priehradiek a kapsičiek, a tak do nich prehľadne usporiadate všetky doklady, lístky, karty, vizitky a ako bonus fotografiu, pero alebo dokonca mobilný telefón. Len sa rozhodnúť, ktorý je ten najkrajší...

Disaster dokladovník

A ak toho nie je ešte dosť, nebojte sa, skladom sú opäť aj originálne hrnčeky, štýlové kozmetické taštičky, ploskačky alebo trendy šatky. Je teda už viac než jasné, že Disaster je katastrofou možno tak jedine pre naše peňaženky, pretože keď také doplnky vidíme, skrátka ich všetky "potrebujeme".

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?