Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different v médiách - November 2018

  %17. %12. %2018      Píšu o nás

Vianoce sú tu! Zháňate darčeky na poslednú chvíľu? Potom pre vás máme ešte niekoľko typov. Áno dalo by sa povedať, že sme vlastne na nápady nevyčerpateľný. A v tomto článku sa pozrieme na vianočné tipy na darčeky, ktoré nám odporúčajú naše / vaše obľúbené časopisy. Je ich tam požehnane, tak sa nechajte inšpirovať, pohodlne sa usaďte a vťahujte tú správnu vianočnú atmosféru.

Časopis Chvíľka pre teba odporúča zaobstarať si darčeky nielen pre svojich blízkych, ale aj pre seba. Je všeobecne známe, že žiadnu ženu nikdy neurazl šperk, a tak radosť skutočne urobíte zaujímavým náhrdelníkom napríklad od značky Desigual. Pre seba si môžete kúpiť napríklad zaujímavú čiapku so šiltom od značky Scotch & Soda, ktorá podlieha akutálním módnym trendom.

Časopis MF Ona Dnes odporúča, aby ste sa poriadne vyladili doma. Takže k županu a k teplákom by ste rozhdoně nemali postrádať, milé dámy luxusné papuče od značky Emu, vyrobené z pravej ovčej kože a vlny, ktoré regulujú teploty, takže v nich môžete chodiť naboso a to ideálne. Nohy v nich nezebou, ani sa v nich nepotí.

A s Vianocami sa samozrejme spája aj športové aktivity, to aby ste to všetko jedlo zase rýchlo vybehal, preto časopisy Krásna a zdravá a Run odporúčajú štýlová a hlavne kvalitné, navyše maximálne funkčné športové oblečenie od značky Under Armour.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?