Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different v médiách - Máj 2018

  %25. %06. %2018      Zo sveta módy

Leto je tu a pretože nám tento rok začalo už koncom apríla, vyzerá to, že sa ho dostatočne nabažíme. Hovorí sa, že máj je mesiacom lásky, dámy vyťahujú krátke sukne, šaty a kraťasky. Páni zase kraťasy a tričká. Zime už definitívne odzvoznilo a my sa radujeme z krásneho počasia a minimálnych outfitov. Nemusíme sa nabaľovať, stačí len málo vrstiev a veľa fantázie. Čo sa bude tento rok v lete nosiť? Poďme sa pozrieť na to, čo odporúčajú naše tlačové médiá.

Časopis Aha nám jasne ukazuje, že prúžky z módy nikdy nevymiznú, a preto ponúka prehľad mnohých kúskov, ktoré sa pýšia týmto motívom. Pokiaľ prúžky zrovna nelichotia vašej postave, ale chcete byť in, môžete ich nosiť aspoň v podobe ponožiek Happy Socks. Časopis Burda Style inšpiruje horúcimi trendmi na leto 2018. A radí, aké kúsky by sme nemali postrádať, napríklad na dovolenke. Určite sa vám budú hodiť žabky Tommy Hilfiger.

Časopis Joy vás mohol inšpirovať bielymi teniskami. Biele tenisky sú aj podľa nás must have kúskom, ktorý by v žiadnej skrinke s topánkami nemal chýbať. A ak už nejaké také máte, potom si kúpte trendy tenisky na platforme s rôznymi motívmi. Časopis Katka odporúča Slide šľapky. A to je správna rada. Slide šľapky sú tohtoročným letným trendom. Sú pohodlné, štýlové a hodia sa ako k športovým, tak aj k elegantnejším outfitom. Ako napríklad šľapky Melissa.

časopis AHA

časopis AHA

časopis Burda Style

časopis Burda Style

časopis Joy

časopis Joy

časopis Katka

časopis Katka

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?