Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different Island v OC Olympia Plzeň - 17.díl - DifferentTV.cz

  %09. %02. %2014      Different TV CZ / SK

Módne ostrovček Different Island sme otvorili v OC Olympia Plzeň v septembri roku 2013. Stihli sme tak Vianočné šialenstvo a rozdali tak veľa radosti pod módne stromčeky :) V koncepte Different Island ponúkame módne doplnky španielskej značky Desigual (kabelky, opasky, peňaženky, šatky atď. ), britských značiek Santoro London a Disaster Designs a taktiež plastové topánky Melissa.

Voňavé platosvé topánky Melissa tu máme len v sezóne jar / leto, keďže ide o brazílsku značku a zimná kolekcia tak nie je toľko silná. Kolekcia topánky Melissa jar / leto je ale vždy trhákom. Plastové pohodlné a skvele umývateľné balerínky sú predsa ideálne letné topánkou.

Otváracie hodiny v predajnom ostrovčeku Different Island sú od 9:00 do 21:00 každý deň. Plzeňáci alebo cestujúci do Plzne, zastavte sa u nás a vyberte si zo širokej škály módnych doplnkov krásnych svetových módnych značiek.

Viac informácií o módnom ostrovčeku Different island nájdete tu: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/different-island-ostrov-plny-modnich-doplnku/

Doplnky a sortiment z módneho ostrovčeka môžete nájsť na našom e-shope: http://www.differentfashion.cz/

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?