Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different Island

  %02. %02. %2016      Zo sveta módy

Aj keď sme tu hlavne pre Vás všetkých, prostredníctvom nášho e-shopu Different.cz, v Plzni sa s nami môžete osobne stretnúť už v dvoch kamenných predajniach a cez zimu i na jednom zo stánkov v OC Olympia Plzeň. Náš Different Island, ako ostrovčeku uprostred chodby hovoríme, sa čoskoro zase odmlčí, a tak Vám (možno trochu nostalgicky) chceme pripomenúť, ako krásne kúsky ste si na Islande mohli zaobstarať.

Na náš Different Island ste si zvykli v celku rýchlo. Bolo to možno aj tým, že sme sa na chodbe obchodného centra Olympia objavili chvíľku pred Vianocami, a tak sme Vás začali "zahraňovat" s darčekmi už od novembra. Naším cieľom bolo Vám hlavne ukázať, že different.cz nepredáva len oblečenie, kabelky a topánky. Chceli sme Vám dať priestor nahliadnuť zase o kúsok ďalej, do značiek, ktoré sme si skrátka zamilovali.

Reč je o značkách Santoro , Disaster , OPS! Objects a KeepCup . Tieto značky nemožno prehliadnuť už vďaka nádherným farbám, ktoré spoločne hrajú skvelú harmóniu, ale tiež kvôli nápaditosti motívov a materiálov.

Santoro London - Ladybird

O anglickej značke Santoro London sme Vám už nabásnili veľa ao samotnej histórii značky si môžete prečítať na módnych značkách . Teraz by sme Vám radšej predstavili dve naprostej favoritky, bábiky, ktoré s Vašimi srdci skvele zachveli. A niet divu - sú čarovné. Favoritkami myslíme stopercentne ružovú bábiku Ladybird a nežnú Mirabelle Augustine. Kabelky, peňaženky i malé kľúčenky robili radosť pod stromčekom snáď každého z Vás.

Santoro London - Augustine

Rovnako romanticky nežná, avšak svojím spôsobom originálny je aj značka Disaster . Disaster ponúka najrôznejšie peňaženky všetkých veľkostí i motívov. Navyše k nim môžete zaobstarať aj perfektne praktické dokladovníky alebo nápadité termosky na dlhé cesty.

Disaster Designs

OPS! Objects sme si aj my milovali rovnako ako Vy. Plastové náramky , z veľkej časti pripomínajúce retiazky, spolu s osobitým príveskom, často v tvare srdca, ohromil snáď každého, kto okolo Islandu prešiel. Na výber je z klasických, jednofarebných náramkov, vzorovaných, ale aj elegantných s perličkami. U náramkov však nekončíme, pretože k náramku môžete dokonale zladiť aj kryt na svoj iPhone alebo napríklad hodinky.

náramok OPS! Objects

Jednou z posledných drobných vecí, ktoré ste vo výklade Different Islande mohli nájsť, sú plastové, cestovné hrnčeky KeepCup . Plastové hrnčeky KeepCup sme pre Vás pripravili v najrôznejších veľkostiach aj farbách, a tak naozaj bolo z čoho vyberať. Našou stálu ponuku nájdete, tak ako u všetkých značiek, aj na našom eshope.

hrnček KeepCup

Veľkým hitom pre rok 2015 (a zdá sa, že aj pre tento rok) sú kabelky Obagi . Nemohli sme sa tohto trendu nevšimnúť, a tak sme ich pre Vás z Talianska nechali priviezť ako do Islandu, tak samozrejme na naše plzenskej pobočky. Naskladnené sú, pochopiteľne, aj na eshopu . Môžete si tak vybrať z niekoľkých farieb tiel, materiálu uší i vzorov vnútorných tašiek.

kabelka Obagi

Different Island síce v polovici februára opäť zatvárame, tak ako na každú jar a leto, ale nezúfajte, viete kde nás hľadať. ;) Rooseveltka, a hlavne: www.different.cz . ;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?