Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different Design - dámske tipy na outfit

  %01. %02. %2019      Zo sveta módy

My v Different definitívne milujeme módu, to už asi viete. A pretože módnych kúskov na svete nie je nikdy dosť a naša módna ulica nechceme mať nudné, vyrobili sme si vlastnú značku Differenta Design. Niektoré kúsky z nej sú vtipné, niektoré bláznivé, ale všetky do jedného sú unikátne. V tomto článku sa pozrieme na štýlové dámske kúsky, ktoré proste a jednoducho musíte mať.

Different DesignSkúste napríklad vyraziť na hory v dámskom tričku s legendárnou hláškou Standy Řezáča: Majn taktik zkusit šůšn! a zlaďte sa tak so svojou drahou polovičkou. Alebo vyrazte kľudne celá partia, rozhodne vás v žiadnom Apres Ski nikto neprehliadne. Taktiež môžte kúpiť dcére tričko "Tatínek vám vyhlásí válku!". Nech majú jej nápadníci trošku rešpekt.

Different Design

Different DesignNájdete u nás ale aj fashion kúsky, ktoré vám proste a jednoducho pristanú. A navyše ukážete svetu, že ste different. Pretože byť nudní už sa skrátka nenosí.Different Design

A na hlavu pre vás máme čiapky Differenta Design vyrobené s láskou, v Česku. S brmbolcom, ktorý vyzerá ako z luxusnej pravej kožušiny. Ale nie je. Takže žiadne zviera sa vám nebude hojdať na hlave, a napriek tomu vám to bude fakt svedčať. Pretože, kto má pod čapicou, má vyhrané a tieto štýlové kúsky pristanú proste každej hlavičke.

čiapky Different Design

Viac inšpirácie nájdete na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?