Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiích - Září 2017

  %08. %11. %2017      Píšu o nás

Jeseň je v plnom prúde a máme tu čas teplejších outfitov. Letným šatám a žabkám už dávno odzvonilo a my zasa musíme začať vrstviť. My si na to ale zase čoskoro zvykneme a určite si na tom nájdeme niečo pozitívne. V tomto článku vám prezradíme, čo sa na jeseň bude najviac nosiť, čo bude trendy a ,, in ". A mrkneme sa tiež na to, čo odporúčajú naša obľúbená tlačené médiá.

Farba tohtoročnej jesene je horčicová, a to vo všetkých možných podobách. Veľmi obľúbené sú aj textilné vyteplené kabátiky na gombíky alebo, ktoré môžete jednoducho prepásať pomocou pásky. Samozrejme sa nosia aj mohutné šatky a šály a štýlové bikerov - členkové topánky.

A čo odporúčajú naše médiá? Časopis Blesk pre ženy dáva tipy na elegantné, cez to pohodlné outfity a vrstvy. A tiež na štýlové doplnky, medzi ktorými rozhodne nesmie chýbať originálne šatku Desigual . Časopis Chvíľka pre teba radí, čo si máme vo svojom šatníku z leta ponechať. Sú to sukňa v midi dĺžke, nohavice do zvonu, kúsky v horčicovej alebo v khaki farbe a samozrejme akékoľvek šperky a doplnky, ktoré nám budú farebne ladiť. Ako napríklad luxusné náramok Ops! Objects .

Časopis Vlasta odporúča netradičné štýly, zvieracie motívy alebo folklórne vzory, Do toho nás napadá, že jednoznačne zapadá značka Desigual , a to predovšetkým kúsky, so zvieracími motívmi, ktoré nájdete na našom eshope napríklad na dámskom svetri Desigual v zaujímavom strihu. Sveter môžete nosiť ako k športovejším, tak aj k elegantnejším outfitom. Do folkloristiky by sme nesporne zaradili kúsky s kvetinovými motívmi, ktorými je Desigual typický.

Blesk pre ženy

Blesk pre ženy

Chvíľka pre teba

Chvíľka pre teba

Vlasta

Vlasta

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?