Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Differenta.sk v médiách - Február 2018

  %19. %03. %2018      Píšu o nás

Február je podľa amerických médií mesiacom lásky, podľa tých našich slovenských, je to mesiac krutoprísnych mrazov a preváľaných večerov v posteli. Cez víkendy sa málokomu chce z brlôžku vyliezať a keď už, tak maximálne na hory alebo na korčule. To ale nemení nič na tom, že vo februári je Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. Niekto Valentína oslavuje, niekto tento sviatok preklína. Do akej skupiny sa radíte vy? Alebo radšej preferujete 1. máj?

Viete ako vlastne tento sviatok vznikol? Legenda hovorí, že tento deň začal byť známy ako Deň svätého Valentína vďaka kňazovi Valentínovi. Totiž rímsky vodca Claudius II. prísne zakazoval svojim vojakom, aby sa ženili. Bál sa, že by odmietali bojovať. Valentín mu ale vzdoroval a mladé ,, odvážne" páry oddával tajne. Jedného dňa sa mu na to ale prišlo, bol zatknutý a neskôr popravený 14. februára. Od tej doby je tento deň významným dňom lásky, na jeho počesť.

Každoročne tak patrí dátum 14. februára medzi sviatky. Síce musíme ísť do práce alebo do školy, ak akurát nevychádza na víkend, ale je to sviatok krásny, oslavuje sa totiž láska. Je to deň, kedy si ľudia z lásky kupujú rôzne darčeky, na ktorý sa pripravujú, vyberajú romantické, sexy, no skrátka lichotivé outfity. Na ktoré sa v tomto článku hodláme zamerať.

To, čo kričí z amerických médií vieme, tie české nie sú, čo sa Valentína týka, tak hlasné, ale niečo sa v nich predsa len nájde. A tak sa poďme pozrieť, aké módne kúsky, pretože aj Valentín a vôbec celý mesiac - február - s módou súvisia, odporúčali.

Časopis Burda Style odporúčal tip na sexy valentínsky outfit. Kde ste sa mohli inšpirovať romantickými farbami, ale aj nápaditými šperkami. Ako napríklad nápaditým náhrdelníkom od značky Desigual. Inšpirovať ste sa mohli ako darcovia, ale aj ako ženy, ktoré sa chystajú na rande. Časopis Svet ženy inšpiroval každodennou módou, na svoje si mohli prísť milovníčky Army štýlu v podobe štýlovej parky Desigual alebo trendy tenisiek Converse. Časopis Môj svet zase ospevoval kráľovné košieľ, a tak ste tu nemohli minúť výraznú a úplne originálnu košeľu Desigual.

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?