Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiích - Srpen 2017

  %26. %09. %2017      Píšu o nás

Bolo leto v plnom prúde. Bol august. Teraz už máme ale jeseň, a to je ten správny čas na to, aby sme sa obzreli za augustovými outfity. Čo sa tento rok v lete nosilo a čo nám odporúčali naše obľúbené časopisy, na to sa pozrieme v dnešnom článku. Dnes sa teda pozrieme späť do minulosti na to, aké žeravé kúsky si minimálne 9 mesiacov zasa neoblečie.

Časopis Blesk pre ženy inšpiroval žiarivými topánky. Metalické, zlaté, strieborné alebo bronzové, trblietavé alebo lesklé, také boli hitom tohtoročného leta. A už niekoľko rokov sú hitom plastové balerínky Melissa , ktoré taktiež podliehajú aktuálnym trendom, a tak ste ich v tohtoročnej letnej kolekcii mohli nájsť v metalickej bronzovej s mohutnou aplikácií na päte.

Časopis Burda si vzal na paškál nielen dámy, ale aj pánov a predstavil dokonalý pánsky outfit v elegantnom štýle, do práce alebo do divadla. A do práce sa vám jednoznačne, páni hodí štýlová taška na notebook od obľúbenej značky Calvin Klein . Ďalej Burda inšpiroval outfitom pre dámy na tému: ,, Keď leto končí ". A tak ste tam mohli objaviť napríklad multifunkčné kabelku Desigual , ktorú znosíte po celý rok, niekoľko rokov.

Časopis Chvíľka pre teba radí, že sa nemáme báť biele, pretože sa jej vyhýbame hneď z niekoľkých dôvodov: špiní sa, rozširuje, atď. A tak ponúka niekoľko tipov ako bielu nosiť. V kurze boli tento rok najmä pastelové farby, ktoré v kombinácii s bielou vyzerajú skvele. Biely outfit, tak môžete oživiť napríklad štýlovým pásikom Desigual v pastelovom prevedení. Inšpirácia bolo hŕbu, a preto sme pre vás vybrali tie najzaujímavejšie rady a tipy, však posúďte sami.

Blesk pre ženy

Blesk pre ženy

Burda Style

Burda Style

Burda Style

Chvíľka pre teba

Chvíľka pre teba

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?