Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Different.cz v médiích - Říjen 2017

  %04. %12. %2017      Píšu o nás

Zima je nám v pätách as ňou aj plno starostí s tým, čo teplého na seba. Tie starosti by ste si ale mohli odpustiť, pretože, čo by sme to boli za módnu eshop, keby sme vás nechali lámať si hlavu nad takými radosťou! Máme pre vás veľa inšpirácie, a tiež ohliadnutie sa za tým, čo sa nosilo v októbri a čo štýlového nám odporúčali naše obľúbené lifestylové časopisy.

Časopis Burda Style odporúčal outfity pre každodenné nosenie. Základom podľa neho, ale aj podľa nás sú jednoznačne pohodlné a štýlové tenisky Converse . Hovoríte si, že sa ale nedajú nosiť v zime? Omyl! Conversky môžete nosiť aj v zime a mrazoch, niektoré totiž disponujú unikátnym a hrejivým kožúškom, ktorý vás rozhodne nenechá prechladnúť.

Časopis Čas pre hviezdy aj nspiruje Retro štýlom a hlása, že ,, Retro stále frčí. "A má pravdu retro štýl totiž podtrhuje ženskú krásu. Jeho typické splývavé šaty v elegantnom prevedení totiž lichotí každej postave. Čo však nesmieme retro štýle opomenúť sú doplnky. A taký už retro doplnok podľa našich osnov by mohol byť typický šatku Desigual , ktorý skutočne z módy nikdy nevyjde!

Časopis Môj svet ospevuje kvetinovú revolúciu, ktorá na nás pozerá snáď za každú výlohou a je pravdou, že kvety sú ,, in "aj pre tohtoročnú jeseň a zimu. A tak si môžete podľa časopisu zaobstarať potrebné krásne čipkované dámske šaty Desigual s kvetinovými motívmi, alebo roztomilú kabelku Desigual s kvetinovým vzorom.

Čo by sme z tohtoročných jesenných a zimných kolekcií, ale rozhodne vynechať nemali sú zvieracie vzory! To tvrdí časopis Vlasta a má pravdu. Zvieracie vzory sú tiež nesmrteľné, a tak si môžete kúpiť napríklad krásny dámsky sveter Desigual so zvieracími motívmi.

Burda Style

Burda Style

Čas pre hviezdy

Čas pre hviezdy

Môj svet

Môj svet

Vlasta

Vlasta

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?